Bağırsak ilacı kabızı rahatlatır mı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, 3 gündür kabızım ve tabiri caizse kıçım çok kötü acıyor tuvaletimi de yaparken çok zorlanıyorum. Düne göre daha iyiyim ama şu beladan hemen kurtulmak istiyorum. Hayatım da hiç kabız olmadığım için bilgim yok ama kabız'ı bağırsak ilacı rahatlatır mı? Sorma nedenim önceden tecrübe edinmiş biri olabilir yoksa burada doktor birinin olduğunu sanmıyorum.

Kafana göre bağırsak ilacı diye birşey kullanma sakın. Ne etkisi olduğunu bilmediğin şeyler daha da zor duruma düşürebilir.

Geçici olarak duphalac kullanabilirsin ancak doktora muayene ol, olmadı eczacıya mutlaka danış. Kafana göre iş yapma.

Bol su, kayısı gibi lifli meyve sebze tüket. Hoşaf iyi gelecektir.
Beslenmeni kalıcı olarak çeşitlendir. Geçmiş olsun.

Kafana göre bağırsak ilacı diye bir şey kullanma sakın. Ne etkisi olduğunu bilmediğin şeyler daha da zor duruma düşürebilir.

Geçici olarak duphalac kullanabilirsin ancak doktora muayene ol, olmadı eczacıya mutlaka danış. Kafana göre iş yapma.

Bol su, kayısı gibi lifli meyve sebze tüket. Hoşaf iyi gelecektir.
Beslenmeni kalıcı olarak çeşitlendir. Geçmiş olsun.

Dün bayağı lifli ürün tükettim düne göre daha iyiyim şu an da yiyorum evde bol bol kuru incir var dedemin incir ağacı olduğu için. Tükettiğim bayağı umarım yarına iyileşirim. Çok teşekkürler.

İnternet, forum vb. yerlere böyle şeyler sormayın hocam kısacası sadece doktora sorun çünkü bu yerlerden alacağınız sözde bilgiler doğru olmadığı gibi durumu daha da kötüleştirir.

Bol bol çorba için, elma, armut tüketin kısa süre sonra toparlarsınız zaten. Kurtulduktan sonra yeme içmenize dikkat edin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı