Bağlantı Hatası

Beyler ben de bugün şifremi girip ana menüye gelebiliyorum fakat Chat sürekli Reconnect oluyor ve bir oyuna girdiğim LoL simgesi gözüküp, Loading ekranı gelmesi gerekirken hata sesi duyuyorum. Fakat ''Alt+Tab'' yapıp hataya bakmaya çalışınca yok oluyor. 1 dakika sonra oyun bitmiş gibi yapıp ''Wait For Stats'' yazıyı çıkıyor. Başka hesapla bile denedim ama bir şey fark etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir hata bu ? Simge kaybolmuyordur, Sağ altta Icon haline dönüşüyordur.

Yok, hayır oyuna yeniden tıklayınca ''Skip for Waiting Stats'' diyor, yeniden bir oyuna girmeye çalışınca da zaten başka bir oyundasınız diyor.

Aynı hata bende de var, yardım edin. Arkadaş giriyor, oynamış 2-3 el.

Bende de hala aynı problem var. Denediğim her oyunda Match History Defeat diye geçiyor.

Ya lütfen yardım, arkadaş giriyor ben giremiyorum.

Client'ı silip tekrar yükledin, (0'dan Download edip) ve çözüme ulaşamadıysan en son yüklediğin indirdiğin bir şeyler etkiliyor olabilir.

Bilgisayarın tarihini geçmiş bir tarihe al(oyunun çalıştığı) büyük ihtimalle düzelcektir.

Oyundan düşen arkadaşında da aynı şeyi deneyebilirsin.

Çözüm olmazsa tekrar bir hal çaresine bakarız..

Eskiden oynuyordum. Bu Update'den sonra oldu. Lütfen yardım edin.

Bak şimdi söylüyorum,
Kod:
Başlat - Denetim Masası - Internet seçenekleri - Gelişmiş
tıkla ve
Kod:
TLS 1.0.
diye bir seçenek göreceksin. Onun yanında tik basılı mı değil mi ? onu kontrol et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…