"Bağlantınız gizli değil "uyarısı

Hocam girdiğiniz siten SSL(https veya yanlış biliyorsam düzeltin) sertifikası bitmiş sıkıntı olmaz.

Bende de aynı sorun vardı daha yeni güncelleme geldi Windows 10'a şu anda yaşamıyorum.
Eğer düzeltmek istiyorsanız klavyeden Windows +r tuşuna basın regedit yazın daha sonra hkey local mahcıne /SOFTWARE/Policies/Microsoft/Windows/Current Version/Internet settings içinde porxy peruser tarzı bir dizin olacak onu silip.
Aynı adda yeni bir dizin oluşturun 16 bitlik daha sonra diziye çift tıklayıp değeri 1 yapın sorun çözülecektir.

Tarayıcının önbelleğini temizleyin. Gizli modu kullanın. Antivirüs yazılımınızı kontrol edin.

Diğer tarayıcaları kullanmayı denediğimdede aynısı oluyor antivirüs kapalı.

Bende'de oluyor, yine de devam et tuşunu kullanabilirsin.

Devam et tuşu yoktur.

Bende de aynı sorun vardı daha yeni güncelleme geldi Windows 10'a şu anda yaşamıyorum.

Güncellemeleri kontrol ediceğim.

Eğer düzeltmek istiyorsanız klavyeden Windows +r tuşuna basın regedit yazın daha sonra hkey local mahcıne /SOFTWARE/Policies/Microsoft/Windows/Current Version/Internet settings içinde porxy peruser tarzı bir dizin olacak onu silip.
Aynı adda yeni bir dizin oluşturun 16 bitlik daha sonra diziye çift tıklayıp değeri 1 yapın sorun çözülecektir.

O dosyayı sildim ama adını unuttum adını biliyor musunuz?

O dosyayı silince düzeldi geri oluşturmasam sorun olur mu.

Diğer tarayıcaları kullanmayı denediğimdede aynısı oluyor antivürüs kapalı.

Devam et tuşu yoktur.

Güncellemeleri kontrol ediceğim.

O dosyayı sildim ama adını unuttum adını biliyor musunuz?

O dosyayı silince düzeldi geri oluşturmasam sorun olur mu?

Bildiğim kadarıyla oluşturmanız gerekiyor ama bir deneyin problem olmazsa herhangi bir hatayla karşılaşmazsanız kalsın öyle.
ProxySettingsPerUser ismi bu şekilde.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı