Bağlımlılık yapan İllümemati şarkısı: The Dø 'Slippery Slope

436077

Hectopat
Makaleler
4
Şarkıyı açmadan önce bir uyarı! Şarkıyı dinledikten sonra psikolojiniz bozulabilir, bacaklarınız ters dönebilir, cinler size musallat olabilir, her gece karabasanlar tarafından ansızın basılabilirsiniz. Eğer devam etmek isterseniz olacaklardan kesinlikle sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şarkıyı açmadan önce bir uyarı! Şarkıyı dinledikten sonra psikolojiniz bozulabilir, bacaklarınız ters dönebilir, cinler size musallat olabilir, her gece karabasanlar tarafından ansızın basılabilirsiniz. Eğer devam isterseniz olacaklardan kesinlikle sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şarkı biraz garipmiş.

Şarkıyı açmadan önce bir uyarı! Şarkıyı dinledikten sonra psikolojiniz bozulabilir, bacaklarınız ters dönebilir, cinler size musallat olabilir, her gece karabasanlar tarafından ansızın basılabilirsiniz. Eğer devam isterseniz olacaklardan kesinlikle sorumlu değilim.

İzledim ama bir terslik var bacaklarım yamuldu dinlemememmi lazımdı?

1650046408325.png

İzledim ama bir terslik var bacaklarım yamuldu dinlemememmi lazımdı?
LAN ne oluyor ışıklar gidip ge…
İnternetimin yavaş olduğunu bilerek tıkladım video yüklenirken trafoyu yiyip elektriği kestim cinler buga girdi.

Geri
Yukarı