Steam Bahar indirimleri 14 Mart'ta başlıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam parayı ilk yollamayın zamanında ben buradan bir arkadaştan 2 tane oyun aldım FIFA23 bir tanede korku oyunu almıştım ismini hatırlayamadım oyunları bana attı sonra parası attım bence sizde aynısı yapın.
Satış yapanlar önce para diyor hocam. Bana kalsa kimin referansı varsa ona güvenilmeli. Forumda tanınan kişiler var onlar referans için iyi oluyor.

Vallahi ben buradan aldım arkadaş öyle kabul etti oyunu attı parasını yolladım.
Dediğiniz şekilde kabul eden sayısı çok azdır hocam, ticaret böyle işler önce para sonra ürün. Bana kalırsa da mantıklı olan odur. Size iyi niyetli güvenen biri denk gelmiş. Ben gerek oyun keyi gerekse bir çok kez steam bakiyesi satın aldım bu şekilde. Aldığım kişilere hep önce para gönderdim, ama hepsi çokca alışverişi olan referansı fazla kişilerdi. Bu yüzden sıkıntı yaşamadım. He bunu technopat üzerinden yapmadım, burda da illaki referansı yüksek arkadaşlar vardır.

%25'e ne dersin? Forumda referanslarınız var mı?

Bende düşünebilirim %25 yaparsanız.

Kabul ederse telefon numaramı ve adresimi veririm. Parayı, oyunu aldıktan sonra atarım. @Kaan Öner

Sizlerede gameship uygulamasını önerebilirim arkadaşlar, sistem bu şekilde işliyor ordada. Mevcut bakiyesini bozdurmak isteyen kişiler aracılığıyla oyunlar daha uygun fiyata satılıyor. Defalarca alışverişim olan biryer değil fakat sıkıntı yaşayan görmedim, göz atabilirsiniz.

Dediğiniz şekilde kabul eden sayısı çok azdır hocam, ticaret böyle işler önce para sonra ürün. Bana kalırsa da mantıklı olan odur. Size iyi niyetli güvenen biri denk gelmiş. Ben gerek oyun keyi gerekse birçok kez Steam bakiyesi satın aldım bu şekilde. Aldığım kişilere hep önce para gönderdim, ama hepsi çokca alışverişi olan referansı fazla kişilerdi. Bu yüzden sıkıntı yaşamadım. He bunu Technopat üzerinden yapmadım, burada da illaki referansı yüksek arkadaşlar vardır.

Sizlerede gameship uygulamasını önerebilirim arkadaşlar, sistem bu şekilde işliyor orada da. Mevcut bakiyesini bozdurmak isteyen kişiler aracılığıyla oyunlar daha uygun fiyata satılıyor. Defalarca alışverişim olan bir yer değil fakat sıkıntı yaşayan görmedim, göz atabilirsiniz.

Vallahi hocam ben vermem enayi durumunada düşmek istemem çok var kandırılan şahsen bu yola geliyorsa gelir yoksa 2-3 daha fazla veririm direkt alırım zaten artık cashback muhabbetide var bir kısımınıda oradan iade alıyorsun.

Vallahi hocam ben vermem enayi durumunada düşmek istemem çok var kandırılan şahsen bu yola geliyorsa gelir yoksa 2-3 daha fazla veririm direkt alırım zaten artık cashback muhabbetide var bir kısımınıda oradan iade alıyorsun.
Hocam tabiki nasıl isterseniz öyle yaparsınız ama karşı tarafta sizin gibi düşünür herzaman yani çokta enayi sıfatı koymasak daha iyi. Ticaret böyle işler çünkü, o yüzden diyorum zaten gelişigüzel her ben bakiyemi satıyorum diyenle yapılmaz bu iş. Referans gerekli.

Sizlerede gameship uygulamasını önerebilirim arkadaşlar, sistem bu şekilde işliyor ordada. Mevcut bakiyesini bozdurmak isteyen kişiler aracılığıyla oyunlar daha uygun fiyata satılıyor. Defalarca alışverişim olan biryer değil fakat sıkıntı yaşayan görmedim, göz atabilirsiniz.
Ben hallettim. Bundan sonra orayı kullanıcam ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı