Steam Bahar indirimleri 14 Mart'ta başlıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar tamam Steam dolara geçti sizin için anlamı kalmadı, tamam siz alamayacaksınız tamam, Epic daha uyguna satıyor anladık, her steam indirim konusunda bunu belirtmenize gerek yok. Steamden oyun kütüphanesi oluşturan insanlar var veya almaya devam eden , istek listesine alıp takip eden insanlar var bırakın milletin haberi olsun değerlendirmek isteyenler değerlendirsin. Misal bende Steamden aldığım Cyberpunk 2077 var, Phantom Liberty dlc sini alacağım Epicten alırsam olmuyor ayrı ayrı oynayamıyorum mecbur steamden almam gerekiyor ve indirim bekliyorum. Salın artık şu muhabbetleri , nelerde indirim var neler uyguna yakalanabilir onun haberleşme konusu olsun .

Arkadaşlar tamam Steam dolara geçti sizin için anlamı kalmadı, tamam siz alamayacaksınız tamam, Epic daha uyguna satıyor anladık, her Steam indirim konusunda bunu belirtmenize gerek yok. Steam'den oyun kütüphanesi oluşturan insanlar var veya almaya devam eden, istek listesine alıp takip eden insanlar var bırakın milletin haberi olsun değerlendirmek isteyenler değerlendirsin. Misal bende Steam'den aldığım Cyberpunk 2077 var, Phantom Liberty DLC'sini alacağım Epic'ten alırsam olmuyor ayrı ayrı oynayamıyorum mecbur Steam'den almam gerekiyor ve indirim bekliyorum. Salın artık şu muhabbetleri, nelerde indirim var neler uyguna yakalanabilir onun haberleşme konusu olsun.

Mevzu sizin anlattığınız gibi değilki hocam zaten Steam kullanıyor insanlar mevzu Steam çok masummuş gibi göstermek ya arkadaş bedava oyun veren Epic Games yerde yere vurdular utanmadan gittiler bir de o platformdan oyun alıp oynadılar sonra da Steam dolar kurunu güncelledi şimdi masum olan Steam oldu yine insan bunları görünce ister istemez söylüyor yoksa isteyen istediği yerden alsın :)

Mevzu sizin anlattığınız gibi değilki hocam zaten Steam kullanıyor insanlar mevzu Steam çok masummuş gibi göstermek ya arkadaş bedava oyun veren Epic Games yerde yere vurdular utanmadan gittiler bir de o platformdan oyun alıp oynadılar sonra da Steam dolar kurunu güncelledi şimdi masum olan Steam oldu yine insan bunları görünce ister istemez söylüyor yoksa isteyen istediği yerden alsın :)
Tabiki hocam ben sizin dediklerinize hak veriyorum zaten Steami savunacak değilim, neden daha uyguna alabiliyorken daha fazla para vermek isteyelim. Fakat bu muhabbetlerin dönme yeri bu tür konular olmasın diyorum, misal siz bir oyunun steamden daha uygun fiyata satıldığını görürsünüz konu açarsınız bu oyun steamde şu kadar ama burda bu kadar daha uygun dersiniz isteyen gider ordan alır. Ellerindeki steam bakiyelerini %10 %15 hatta %20 gibi indirimli şekilde satan kişiler var misal, ben öyle denk geldikçe bakiye satın alıyorum ve bekletiyorum üstüne bir de indirim günleri denk geldi mi Epicten daha uyguna geldiği oluyor oyun fiyatlarının mesela.

CS envanterimi boşalttım yaklaşık 600 dolar var %20 indirimli istediğiniz oyunu gönderebilirim ömden ulaşınız.

RDR2 var mı güzel abim varsa şu güzel kardeşine verir misin Sonic'te olur.
Sistem öyle işlemiyor hocam :) Arkadaşın steam bakiyesinde para yüklü zaten, diyelim siz RDR2 istiyorsunuz ve Steamde 500 lira, arkadaş bakiyesiyle RDR2 yi satın alıp size hediye olarak yolluyor. Sizde 500 liranın %20 indirimli halini ödüyorsunuz yani 400 lira ödemiş oluyorsunuz.

Sistem öyle işlemiyor hocam :) Arkadaşın steam bakiyesinde para yüklü zaten, diyelim siz RDR2 istiyorsunuz ve Steamde 500 lira, arkadaş bakiyesiyle RDR2 yi satın alıp size hediye olarak yolluyor. Sizde 500 liranın %20 indirimli halini ödüyorsunuz yani 400 lira ödemiş oluyorsunuz.
He öyle desene :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı