Bajaj Pulsar RS200 vs CF Moto 250 SR

EMRESS26

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Motor almayı düşünüyorum. Bu iki motorun artıları eksileri kronik sorunları servis destegi konusunda fikirlerinizi paylaşabilirseniz cok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RS200 ' benden de bir +
6 aydır 2022 modelini kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.
Merhaba bende başlangıç için bu motoru düşünüyorum daha önce kuryelik yaptım az çok trafik bilgim var fakat ilk vitesli motorum olacak (kuryelik yaparken mondial cup kullanıyordum ) motorda herhangi bir sıkıntıya rastladınız mı cf moto 250 nk ile bunu almak arasında kaldım ve birde henüz a sınıfı ehliyetim yok kursa gittim biraz pratik yap öyle gel yoksa kalırsın dedi

Merhaba bende başlangıç için bu motoru düşünüyorum daha önce kuryelik yaptım az çok trafik bilgim var fakat ilk vitesli motorum olacak (kuryelik yaparken Mondial cup kullanıyordum ) motorda herhangi bir sıkıntıya rastladınız mı CF moto 250 nk ile bunu almak arasında kaldım. Ve bir de henüz a sınıfı ehliyetim yok kursa gittim biraz pratik yap öyle gel yoksa kalırsın dedi

O kursa bir daha gitme. O Nasıl laf git pratik yap ehliyetsiz pratik mi yapılır yolda. O Pratiği kurs yaptırır 1 ay boyunca sürekli çağırır motosiklet öğretir.
Bu iki motor için de A sınıfı şart değil A2 yeterli.
Ben geçen sene motosiklet ararken hep ikisi arasında kaldım. CF150, CF250 ve NS200 test ettim. Benim zaten 10 - 15 senelik motosiklet tecrübem vardı evlenince bir süre ara vermiştim.
Şahsi meseledir belki ama NS200, CF250'den daha atik idi. Aradaki 50CC'ye rağmen. CF daha şık görünüyor resimlerde ama yakından bakıp dokununca Çin malı plastik olduğu çok belli oluyor. Bu sebebten ben NS200 aldım 8 bin oldu maşallah tık demedi demesin de zaten sıfır motor.
Bir de motosiklet konusunda Çinli firma mı yoksa Hint marka mı dersen, Hintler bu konuda daha tecrübeli. Kawasaki KTM motosikletleri de bajaj fabrikasından çıkıyor.

O kursa bir daha gitme. O Nasıl laf git pratik yap ehliyetsiz pratik mi yapılır yolda. O Pratiği kurs yaptırır 1 ay boyunca sürekli çağırır motosiklet öğretir.
Bu iki motor için de A sınıfı şart değil A2 yeterli.
Ben geçen sene motosiklet ararken hep ikisi arasında kaldım. CF150, CF250 ve NS200 test ettim. Benim zaten 10 - 15 senelik motosiklet tecrübem vardı evlenince bir süre ara vermiştim.
Şahsi meseledir belki ama NS200, CF250'den daha atik idi. Aradaki 50CC'ye rağmen. CF daha şık görünüyor resimlerde ama yakından bakıp dokununca Çin malı plastik olduğu çok belli oluyor. Bu sebebten ben NS200 aldım 8 bin oldu maşallah tık demedi demesin de zaten sıfır motor.
Bir de motosiklet konusunda Çinli firma mı yoksa Hint marka mı dersen, Hintler bu konuda daha tecrübeli. Kawasaki KTM motosikletleri de bajaj fabrikasından çıkıyor.
Bugün farklı bir kursa gittim o da aynısını söyledi artık farklı bir ilçedeki kursa gidip konuşacağım eğitim almadan nasıl öğrenebilirim bende anlamadım cf250 yi ilk gittiğim kurs satın almış yaza sınavları bununla yapacağım pulsar dan daha iyi dedi yakından görme fırsatım oldu söylediğiniz gibi iyi görünse de ve her ne kadar artık Avrupa standartlarında olduğu söylense de yedek parça sorunu ve çabuk yıpranma gibi problemleri olduğunu bugün gitmiş olduğum kursta gördüm ve ns200 almaya karar verdim teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı