Steam Bakiye nasıl çekilir?

agalarsöztnüre

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS'de çıkan kasaları birkaç kuruş aşağıdan satarak 720 TL gibi bir hesap bakiyesi elde ettim. Parayı nasıl çekerim bilmiyorum eski konulara baktım ama siteler halen daha güvenli mi komisyon oranları kaç bilmiyorum o yüzden yeni konu açtım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Maalesef Steam cüzdanındaki parayı direkt alamıyoruz. Skin satın alıp ByNoGame'de satabilirsin böyle yapan birçok kişi var.

Arkadaşlar CS'de çıkan kasaları birkaç kuruş aşağıdan satarak 720 TL gibi bir hesap bakiyesi elde ettim. Parayı nasıl çekerim bilmiyorum eski konulara baktım ama siteler halen daha güvenli mi komisyon oranları kaç bilmiyorum o yüzden yeni konu açtım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Hocam öncelikle o para ile skin alıp ByNoGame de satabilirsiniz fakat 550-600 TL falan kalır size çok kesiyor maalesef bu arda pahalı bir skin alıp 2 ay sonra Source 2 çıktıktan sonra karlı bir şekilde bynoda da satabilirsiniz muhtemel piyasa yükselir.

İndirimli oyun satabilirsin. %20 indirimli oyun almak isteyen arkadaşlar olabilir.

ByNoGame çok güvenli oradan skin satın alıp sat. Direkt kartina gider. Ya da oyun isteyen birini bul ona oyunu al parayı sana elden veya EFT ile versin.

Hocam öncelikle o para ile skin alıp ByNoGame de satabilirsiniz fakat 550-600 TL falan kalır size çok kesiyor maalesef bu arda pahalı bir skin alıp 2 ay sonra Source 2 çıktıktan sonra karlı bir şekilde bynoda da satabilirsiniz muhtemel piyasa yükselir.

Ben ne kadar komisyon alıyor onu bir türlü bulamadım eski mesajlarda %10 diyorlar ama...
Ya bu yabancı sitlere nasıl oluyor biliyor musunuz? Güvenilir dedikleri sitlereden satarsam çok komisyon almıyorlarmış %5 satış %2 çekiş çok değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı