Bakkaldan Quad Core İşlemci Aldım

Q6600 ile GTX750Ti kullanabilirsin. Bence anakartını da değiştir ve DDR3'e geç.
O anakartta zaten DDR3 desteği var. İnternet sitesinde yazıyor. DDR3 1333MHz destekliyor. Ve O.C ile 1600Mhz destekliyor.
abi tezgaha getirmiş olmasınlar seni. : )
Yok. Çünkü elime bakmak için aldığımda pin bacaklarına dikkatlice baktım yamuk kırık yoktu. Ve işlemci sağlamdı.

Peki bu işlemci BF4 'te GTX770'e darboğaz yapar mı ? Bence yapar. :D
770 darboğaz edeceğini bende az buçuk tahmin ettim. Bilerek GTX760 dedim. :D

Doğru diyor. Çalıştırmamışsın da kartı. :D
Kart değil işlemci :D

İşlemcide bir sıkıntı yoksa iyi fiyata almışsın. :D Ben bakkalda çalışırken bir kutunun içinde sanki böyle bozuk para gibi işlemci vardı. :D Tabi FX X6 6300 yerine hangi işlemciyi alabilirim ki? 8320 olacak değil ya. :D

İşlemcide bir sıkıntı yoksa iyi fiyata almışsın. :D Ben bakkalda çalışırken bir kutunun içinde sanki böyle bozuk para gibi işlemci vardı. :D Tabi FX X6 6300 yerine hangi işlemciyi alabilirim ki? 8320 olacak değil ya. :D
Yok zaten hemen baktım o sırada. Yoksa ellemezdim bile. Bakkalı kazıklamak güzel bir his.

Peki. Deneyeceğim. Arkadaşıma giderim denerim. Sonucu burada söylerim. Buna darboğaz yapmayacak ekran kartı önerebilir misiniz? Battlefield 3 oynayacağım. Diğer bütün işlerim internet üzerinde. Yani Battlefield 3 açacak ekran kartı. 300TL olursa sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı