Bakugan fiyatlarına bakma çocukluk mu?

Rifmon

Hectopat
İlkokuldayken beyblade, Bakugan, benten falan izliyordum. Dün Bakugan fiyatlarına bakarken kız yanıma gelip çocuk musun dedi. Sizce haklı mı? Bence hala çok iyiler, açık ara hem de 17 yaşımdayım ve sebepsizce almak istiyorum.

Öncelikle vizyonsuz ve kültürsüz insanların ne dediğini önemseme. Yurtdışında koca koca adamlar bunların turnuvasını yapıyor halen. Yurtdışında insanlar her türlü eğlenmesini biliyor. Ülkemizde malesef çoğumuzun tek derdi yaşamaya çalışmak olduğu için eğlenmek nedir bilmiyor, hayatı hakkıyla yaşayamıyoruz.

Son düzenleme:
İlkokuldayken beyblade, Bakugan, benten falan izliyordum. Dün Bakugan fiyatlarına bakarken kız yanıma gelip çocuk musun dedi. Sizce haklı mı? Bence hala çok iyiler, açık ara hem de 17 yaşımdayım ve sebepsizce almak istiyorum.

Siz ona takmayın hocam, hayatsız ve kültürsüz insanlar insanların zevklerine salça olmayı çok sever, technope hocamında dediğim gibi yurt dışında koca koca insanlar bunların yarışmalarını, turnuvalarını falan yapıyor, takmayın kafaya. Bu arada bu gayet normal yani ben anormal miyim acaba falan diye düşünmeyin çocuklukla vs. Alakası yok.

Benim hatun kaç yaşında kendisi hello kitty aşığı, ben de kaç yaşında adamım hala sanatsal karikatürler bilmem neler çok severim. Sırf odanı süslemek için bile alıp masaüstüne falan koyabilirsin kardeşim, adamlar Marvel figürlerini on binlere alıp satıyor ahahaha

Yeni konular

Geri
Yukarı