Steam Baldur's Gate 3 alınır mı?

Bg3 benim için parasını sonuna kadar hak eden bir oyun. İyiki erken erişim de almışım. Ama o zamanlar oyunun bir çok yeri kısıtlı idi. Fakat sıra bazlı olduğu için sevmeyen baya bir kitle de var

Arkadaşlar ben World of Warcraft çıktığında 4 yıl oynadım. Baldur's gate 3 te karakter yaratmada serbestmiyiz? Oyunun hikaye kısmı yanında serbest dünya gibi hareket etme imkanı varmı?
Kısaca Wow a benziyor mu?

Arkadaşlar ben World of Warcraft çıktığında 4 yıl oynadım. Baldur's gate 3 te karakter yaratmada serbestmiyiz? Oyunun hikaye kısmı yanında serbest dünya gibi hareket etme imkanı varmı?
Kısaca Wow a benziyor mu?
Wow mmorpg bg3 rpg, birisi sıra tabanlı diğeri sıra tabanlı değil kıyaslamak biraz tuhaf olur ama sorularınıza şöyle cevap vereyim
- karakter yaratma serbest ve çok fazla seçenek var ha eğer ki az gelirse ırk modu vardı 35 tane daha ırk ekliyor ( bence yeterde artar cüceden orka, ırktan insana elfe çok seçenek var )
- açık dünya evet üstten bakış starfield diyebilirim mesela bir kasabaya ana görev için gidip 10-20 tane ana görev gibi yan görev alıp devam ediyorsunuz ( opsiyonel zorunlu değil)
Hiçbir oyunda bu kadar özgür hissetmemişsinizdir, kısaca şöyle diyeyim mesela bir görev anında şunu yapsam ne olur? İllaki demişsinizdir. Bu oyunda bu soruyu sorup denediğinizde cevabınızı alabiliyorsunuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı