Baldur's Gate 3 alınır mı?

shayper337

Hectopat
1200 TL var hesapta sizce o parayı hak eder mi? Çıktığı günden beri ödül tufanın tutuldu ve bayağı da hevesliyim. Sizce ne yapmalıyım? 2. seçeneğim de Elden Ring ama baldur kadar isteğim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
1200 TL var hesapta sizce o parayı hak eder mi? Çıktığı günden beri ödül tufanın tutuldu ve bayağı da hevesliyim. Sizce ne yapmalıyım? 2. seçeneğim de Elden Ring ama baldur kadar isteğim yok.
Oynamadan önce Can sungurun videosunu izle öyle karar ver. Kesin alacaksan da indirimleri bekle.

Oyunun Oynanış mekanikleri konusunda kendi öğretici bir sistemi mevcut değil. eğer oynanışı ilgini çekiyorsa kesinlikle oyna. ama ben sıkılabilirim diyorsan yine de dene. sıra tabanlı ilk oyunum o oldu ve sonrasında başka sıra tabanlı oyun denediğimde hiç o keyifi alamadım sunduğu serbestlik çok ayrı bir seviye. oyunun ilk 2-3 oynama hızına bağlı 4 saati düşük level olduğun için oynanış çeşitliliği az hep aynı saldırıları tekrarlayıp durursun. 4 level ve üstü artık çeşitliliğin başladığı yerler oluyor.

Oynamadan önce Can sungurun videosunu izle öyle karar ver. Kesin alacaksan da indirimleri bekle.
o adamdan oyun fikri alınmaz.

Oyunun Oynanış mekanikleri konusunda kendi öğretici bir sistemi mevcut değil. eğer oynanışı ilgini çekiyorsa kesinlikle oyna. ama ben sıkılabilirim diyorsan yine de dene. sıra tabanlı ilk oyunum o oldu ve sonrasında başka sıra tabanlı oyun denediğimde hiç o keyifi alamadım sunduğu serbestlik çok ayrı bir seviye. oyunun ilk 2-3 oynama hızına bağlı 4 saati düşük level olduğun için oynanış çeşitliliği az hep aynı saldırıları tekrarlayıp durursun. 4 level ve üstü artık çeşitliliğin başladığı yerler oluyor.

o adamdan oyun fikri alınmaz.
Neden?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hiç kimseden oyun fikri alınmaz. Herkesin kendi zevkleri ve düşünceleri farklıdır o adamda kendi zevklerine göre yorumluyor bak daha dün denk geldiğim bir videosunu atayım. Başkalarının eğlencesine bile salça olma hakkını kendin de bulabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız hocam yazınızı düzenleyin, millet yazım hatası diye ceza yedirtmesin size. Ayrıca çok haklısınız, kendi oyun zevkimiz nasılsa ona göre oyun almalıyız. Oyunun gameplayini izle beğenirsen al.

Hızlı oyun seviyor, altyazı okumuyor yada cutsceneleri geçiyorsan, lore okumuyorsan alınmaz sıkılırsın. Oyun yavaş ve detaylı masaüstü D&D oynamak gibi biraz.
Genel olarak çok iyi bir oyun, ama sevenine. Bir de RTS, izometrik oyunları da geçmişte severek oynamadıysan 3. saatte karşında çıkan ilk bug veya güçlü rakipte alt+f4 çekip çıkarsın.

Selam hocam,

Ben de senin gibi düşünüyordum sonra bir site keşfettim paylaşımlı çevrimdışı hesap olarak satıyorlarmış 69.90 liraya aldım 2 haftadır oynuyorum sorun yaşamadım save`im duruyor bir sorun yaşamadım istersen sen de bakabilirsin
gamesatis itemsatis gibi sitelerde 25 tl. evet mantıklı ara sıra bende kullanıyorum. ama fazla para vermişsiniz hocam.

Hocam açıkçası ben bu paraya hiçbir oyunu hemen almanızı önermem. Hevesle alıp da sevmeyebilirsiniz. Korsan deneyip alabilirsiniz bence. Malum oyun fiyatları çok pahalılandı. Oyunu korsan istemiyorsanız korsan deneyip bence satın alın. Ha çok sevdiyseniz orası ayrı.

Turde ilk oyunum aslında alakam yoktu fakat sevdim diyalogları arasahneleri oyun içinde verilen ozgurluk hoşuma gitti çıktığı ay aldım hala ilk kisimdayim 45 saat surdu yavaş yavaş oynuyorum her kuruşuna değer.
Bu arada Elden Ring'te guzel oyundur ama bir yerden sonra tekrara biniyor 50-60 saat sonra normal cunku açık dunya oyunu BG3'te ise act 1 de olduğumu soyledim ilkinde 20 saat şu anda farklı ırkla 25 saat geçirdim surekli farklı olaylar yaşanıyor ben oyunu bitiremem sanırsam devasa buyuklukte ama günün sonunda souls ve boss kesme PvP yapma gibi şeyler varsa aklında Elden Ring'e yönel derim.

Geri
Yukarı