Baldur's Gate 3 indirime girer mi?

O kadar haklısın ki, serverlar son günlerde leş.
Sırf "season pass" ve etkinlik kartı gibi saçmalıkları satabilmek için bu oyunları multiplayer yapıyorlar sonra da kıvrandırıyorlar oyuncuları sırf bu yüzden böyle rezalet karar veren firmaların oyunlarını "belirli" yollardan oynuyorum. 200 Mb'lik Rimworld'ün ise bütün DLC'lerini indirimsiz fiyattan alıyorum, kudursunlar.

Fiyatı uygun aslında ben 2 hafta içinde zam yememesi için dua ediyorum😀 belkicadılar bayramı indirimi ama düşük ihtimal, girerse yakın zamanda 2 büyük mevsimsel indirim var o zaman girer.

Sırf "season Pass" ve etkinlik kartı gibi saçmalıkları satabilmek için bu oyunları multiplayer yapıyorlar sonra da kıvrandırıyorlar oyuncuları sırf bu yüzden böyle rezalet karar veren firmaların oyunlarını "belirli" yollardan oynuyorum. 200 MB'lik RimWorld'ün ise bütün DLC'lerini indirimsiz fiyattan alıyorum, kudursunlar.

RimWorld > Diablo 4.

RimWorld > Diablo 4.

RimWorld 210. saatimdeyim daha bir kere bile "hikayeyi" bitirmedim, daha son çıkan biotech DLC'sinin %90 özelliğini kullanmadım, ondan önce çıkan royalty DLC'sinin mekaniklerini yeni kullanmaya başladım, düz insan dışında bulunan onlarca ırktan hiçbirisini oynamadım ve 210 saattir sıkılmadım. Diablo 4'ü bana hediye etsen 1 karakteri kasar bırakırım o da ayıp olmasın diye.

RimWorld 210. saatimdeyim daha bir kere bile "hikayeyi" bitirmedim, daha son çıkan biotech DLC'sinin %90 özelliğini kullanmadım, ondan önce çıkan royalty DLC'sinin mekaniklerini yeni kullanmaya başladım, düz insan dışında bulunan onlarca ırktan hiçbirisini oynamadım ve 210 saattir sıkılmadım. Diablo 4'ü bana hediye etsen 1 karakteri kasar bırakırım o da ayıp olmasın diye.

208 saatim var ve sadece modlar üzerine yoğunlaştım otursam hala saatlerce oynarim.

Bence de böyle bir %90 indirim görürüz inşallah.

Reis Diablo 4'ten herkes memnun kalmaya başladı alsakmı ya? 😅

Son düzenleme:
Baldur's Gate sizce indirime girer mi? Gittim birsürü oyun aldım.Bu oyunu almasam pişman olucam.Uzun bir oyun ve kaliteli yapmışlar.Hesabımda 400'TL var üstüne ekleyip alacam Nays ile 20 Kasıma kadar.

Baldur's Gate sizce indirime girer mi? Gittim bir sürü oyun aldım. Bu oyunu almasam pişman olacağım. Uzun bir oyun ve kaliteli yapmışlar. Hesabımda 400'TL var üstüne ekleyip alacağım Nays ile 20 Kasıma kadar.

Bu saatten sonra indirime girmez yarın naya kampanyası başladığında alın geçin bu fiyatlar bedava şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı