Baldur's Gate 3 indirime girer mi?

SinekTV

Hectopat
Baldur's Gate 3'ün 20 Kasım tarihine kadar indirime girme şansı var mı? İndirime girmezse 800 TL vermeye değer bir oyun mudur?

Vakıfbank kredi kartlarında 30 kasıma kadar steam'den yapılan alışverişlere 6 ay faizsiz taksitlendirme var. Belki işinize yarar.

Baldur's Gate 3'ün 20 Kasım tarihine kadar indirime girme şansı var mı? İndirime girmezse 800 TL vermeye değer bir oyun mudur?
BG3'ü hiç oynamadım ama 20 kasıma kadar indirime girmez. BG3'ü oynayanlar hep övüyo oyunu. Yani 800 TL verilebilir bence değer.

Kişinin maddi durumuna göre değerlendirilebilecek bir oyun eğer maddi gücünüz var ise şu anda çok popüler ve ödüle aday gösteriliyor 20 Kasım'da indirime girmesi garanti değil alacaksınız şu anda almanız daha iyi olacaktır

Steam yakın bir zamanda tamamen dolara geçecek bildiğiniz üzere ancak bundan önce bir indirim olur mu bilemiyorum ancak yüksek ihtimalle olmaz. Çevremde oyunu bitiren insanlar var ve bende yakın bir zamanda oynayacağım şahsen gayet güzel bir oyun.

O fiyatlara değecek nadir oyunlardan bir tanesidir ancak oyun türünü gözden geçirmenizde fayda var. Ne kadar BG3, kendi türüne alışık olmayan oyuncuları da türe bağlayabilecek cinsten oyunlardan olsa da türden pek hoşnut değilseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun haricinde yakın zamanda bir indirime gireceğini zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı