Baldur's Gate 3 ne zaman indirime girer?

Dostum şu oyun şu zaman indirime girer gibi net tarih yok. Zibilyon tane konu oldu, ''şu ne zaman indirime girer'' sorusunu artık sormayın. Cevabını bilmiyoruz. Her oyun için özel tarih yok!

Büyük indirim tarihlerinde girerse girer, girmezse girmez. Yapımcıya kalmış bir şey, Dark Souls 3 uzun seneler 1 kere bile indirime girmemişti mesela.

BG3'ün indirime girdiği zaman muhtemelen Steam kur güncellemesi yapmış olacak ve ya şuan ki fiyattan ya da daha pahalıya satılacak. Riske atmak isterseniz Sonbahar İndirimlerini bekleyin.
Geçen sene de Sonbahar indirimlerinden sonra kur güncellemesi muhabbeti doğdu ama Kış İndirimi sonrasına kadar bir güncelleme olmadı. Açıkçası alınabilecek bir risk ama ben bu riski almazdım. Bütçenize bağlı.

BG3'ün indirime girdiği zaman muhtemelen Steam kur güncellemesi yapmış olacak ve ya şuan ki fiyattan ya da daha pahalıya satılacak. Riske atmak isterseniz Sonbahar İndirimlerini bekleyin.
Geçen sene de Sonbahar indirimlerinden sonra kur güncellemesi muhabbeti doğdu ama Kış İndirimi sonrasına kadar bir güncelleme olmadı. Açıkçası alınabilecek bir risk ama ben bu riski almazdım. Bütçenize bağlı.
Bu ay veya okullar açılmadan 3 5 gün önce almayı düşünüyorum, bence yeterli zamanım vardır.

Bu ay veya okullar açılmadan 3 5 gün önce almayı düşünüyorum, bence yeterli zamanım vardır.
Umarım vardır. Steam bu gece itibariyle fiyat politikası değiştirmeye başladı, sepette 3 oyunum hala alınmayı bekliyor. Destek ekibine yazdım ama otomatik cevap veriyorlar. Steam şuan indirimli oyunlarda kilitlenmiş durumda. 11 TL den düşük oyun,DLC,yazılım vs. alamıyorsunuz. Ben oynamayacağım halde indirime girmemiş bir kaç oyun daha aldım. Bazen rastgele oyun seçip oynadığım zamanlar oluyor, bunun için.
Paranız şuan varsa beklemeyin alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı