Baldur's Gate 3 yerine ne alınabilir?

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Rol yapma oyunlarını çok seven biri olarak Baldur's Gate 3 almayı çok istiyorum ama 800 TL vermeye içim el vermiyor. Baldur's Gate 3 yerine ne alabilirim? Sadece oyun olarak düşünmeyin, dijital ya da günlük hayattan bir şeyler bile olabilir. Yemek ve PC aksesuarları (mouse, kulaklık) dışında her öneriye açığım. Aksi hâlde Baldur's Gate'e 800 TL vermiş olacağım, şu anda kendimi almamaya ikna etmeye çalışıyorum. Ha eğer 800 TL'ye BG3 almaya değerse onun için de sebepler yazabilirsiniz. Bendeki pahalılık algısı yok olduğu için neyin ne kadar para ettiğini kavramakta zorluk çekiyorum.

Yani şimdi biz size ne lazım ne lazım değil bilemeyiz , BG3 gelirsek uzun saatler oynanacak bir oyun 60 saat oynadınız desek saat başına 13 tl vermiş olursunuz. Siz bu türü seven birisi olarak bu oyunu 200 saat civarıda oynarsınız.

Merhaba arkadaşlar. Rol yapma oyunlarını çok seven biri olarak Baldur's Gate 3 almayı çok istiyorum ama 800 TL vermeye içim el vermiyor. Baldur's Gate 3 yerine ne alabilirim? Sadece oyun olarak düşünmeyin, dijital ya da günlük hayattan bir şeyler bile olabilir. Yemek ve PC aksesuarları (mouse, kulaklık) dışında her öneriye açığım. Aksi hâlde Baldur's Gate'e 800 TL vermiş olacağım, şu anda kendimi almamaya ikna etmeye çalışıyorum. Ha eğer 800 TL'ye BG3 almaya değerse onun için de sebepler yazabilirsiniz. Bendeki pahalılık algısı yok olduğu için neyin ne kadar para ettiğini kavramakta zorluk çekiyorum.
İndirimde rdr2 alabilirsin.

Şu an da 799₺'ye alıp
1699100402074.png

bunun kadar dolu ve eğlenceli vakit geçireceğin çok bir şey yok. RPG oyunlarını da sevdiğinizi söylemişsiniz. Türünün en iyi örneklerinden ve bu yılın en büyük oyunlarından biri için bu fiyatın değeceğini düşünüyorum. Türkçe olması da cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı