Baldur's Gate 3 "sahili araştır" görevi nasıl geçilir?

gLassef

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Sahili araştır (investigate the beach) kısmında tıkandım iki saattir. Kanatlı yaratıkları bir türlü öldüremiyorum. Başka bir yolu var mıdır? Önerileriniz nedir?

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü atma şansınız var mı? Hangi görev olduğunu aklımda canlandıramadım.

Korunun yanındakini diyorsun orayı savaşmadan geçemezsin. Level' ın düşükse eğer hiç gitme zaten.
Eğer bahsedilen bu görev ise öncesinde (ana hikaye karakterleri ile oynamadığını ve ilk başta Shadow Heart'ı takıma kattığını varsayarak) Astarion, Gale ve Lae'zel'i haritada gezerken bulup ikisini bünyene katmanı öneririm.

Eğer bahsedilen bu görev ise öncesinde (ana hikaye karakterleri ile oynamadığını ve ilk başta Shadow Heart'ı takıma kattığını varsayarak) Astarion, Gale ve Lae'zel'i haritada gezerken bulup ikisini bünyene katmanı öneririm.

Hepsi takımda ama bir türlü beceremedim. Oyunu biraz bodoslama oynadım. Yanlış yaptığım bir şeyler mi var acaba veya eksik?

Hepsi takımda ama bir türlü beceremedim. Oyunu biraz bodoslama oynadım. Yanlış yaptığım bir şeyler mi var acaba veya eksik?
Hocam buna cevap vermemiz için karakterlerin ekipmanlarına, savaştaki konumlanmanıza, hangi karakterle hangi büyüleri ve yetenekleri kullandığınıza bakmak lazım. Eğer bu tarz oyunu ilk defa oynuyorsanız en kolay zorlukta oynamanızı öneririm çünkü bu oyunun kolay hali bile diğer oyunlardaki kolaya eşit değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı