Çözüldü Balkondan internet çekmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkflaxeTR4406

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox One X Jedi Fallen Order Edition 1TB 4K UHD
Xbox 8.Nesil kontrolcü 2x
LG 42LD45ZA FHD TV
Arkadaşlar merhaba. Modem koridorda yani 15 metre uzaklıkta balkonumuz var. Malum yaz geldi. Balkonda internet çekmiyor. 3 tane router denedim hiçbiri işe yaramadı. TP-Link, Tenda ve Xiaomi cihazları. Bu sorunu nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Modem koridorda yani 15 metre uzaklıkta balkonumuz var. Malum yaz geldi. Balkonda internet çekmiyor. 3 tane router denedim hiçbiri işe yaramadı. TP-Link, Tenda ve Xiaomi cihazları. Bu sorunu nasıl çözeceğim?

Menzil genişleticiyle çözebilirsiniz. Tavsiyem denediğim için TP-Link RE305 veya bir üst modeli olan RE315.

Güçlendiriciler var ama şöylede bir şey var modemle uzaklıgım 1 metre fakat internet adamakıllı çekmiyor oyunda lag oluyor vs diğer apartmandan mis gibi çekiyor internet :D

Menzil genişleticiyle çözebilirsiniz. Tavsiyem denediğim için TP-Link RE305 veya bir üst modeli olan RE315.

Çözüm

Geri
Yukarı