Ballistix RAM ve M5A78L-M LX3 anakart uyumlu mu?

Teşekkürler, attığım linkteki ram çalışsın yeterli benim için, 1333 veya 1600 MHz frekansta çalışmasının önemi yok dediğim gibi. Çalışması yeterli.

Hocam çalışır. MHz, Voltaj ve CL değerleri uyuşuyor. Hayırlı olsun şimdiden. Ayrıca FX-8350 aldıktan sonra işlemci hakkında değerlendirme paylaşırsanız mutlu olurum.

Son düzenleme:
Bu arada ekran kartınız neydi? Onu da 1050 Ti 4 GB veya en kötü GTX 1050 2 GB tarzı bir şeyler yaparsanız bir çok oyunu akıcı oynamaya başlarsınız.
Şuanda Radeon HD 6790 kullanıyorum. Değiştirebilirsem en fazla HD 7850, RX 460 veya dediğiniz gibi GTX 1050 2 gb olarak değiştirebilirim.

@Xeon Haswell @izmirkartali hocam internette gördüm de yine de size sormak istedim. Bazı anakartlar 8 GB rami tek modül olarak değil de 4x2 olarak destekliyormuş dual olarak. Benim anakartım da öyle mi yoksa tek modül 8 GB kullanabiliyor muyum?

Son düzenleme:
@Xeon Haswell @izmirkartali hocam internette gördüm de yine de size sormak istedim. Bazı anakartlar 8 GB rami tek modül olarak değil de 4x2 olarak destekliyormuş dual olarak. Benim anakartım da öyle mi yoksa tek modül 8 GB kullanabiliyor muyum?
Anakart iki slota da 8GB destekliyor. Ama Phenom II X4 965 işlemci o konuda net değil. Eğer FX8350 alacaksanız 2x8GB net olarak kullanabilirsiniz. X4 965 ile bir şey diyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı