Ban sayısı sizce önemli mi?

?

• Evet

Oy: 51 42,1%
  • Hayır

Oy: 70 57,9%

• Oy verenlerin toplamı
    121
Hocam foruma ilk başladığımda çok yazım yanlışı noktalama yanlışı yapıyordum. Hala yapıyorum fakat ufak ufak öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Öğrenmek içinde ekstra bir çaba harcamıyorum. Yazım yanlışı yaptığım zaman kırmızı oluyor yazının altı böyle böyle öğrendim.

1619530512574.png

Yani. Pek önemli değil gibi.

Hocam donanım arşivinde de inanılmaz yazım hataları var ve çok boş konular açıyorlar.

Evet yazım hatası var ama o adam belki o an strestli, düzgün yazamıyor. Bizzat başıma gelmişti. Tam emin değilim sanırım ilk konumdu, ilk defa yeni PC toplamıştım, 1 hafta sonra bozulmuştu ve ben çözüm arıyordum. Technopat'ı bulmuştum, konu açmıştım. O an zaten korkuyordum, de/da yanlış yazımından dolayı ban yemiştim ve insanlar soru sorduğunda cevap veremiyordum. Bu nedenden dolayı çözümü Technopat'da bulamamıştım. Yazım hatalarına bu kadar takmayı şahsen doğru bulmuyorum. (Bu benim düşüncem, lütfen linçlemeyin.)

Evet yazım hatası var ama o adam belki o an strestli, düzgün yazamıyor. Bizzat başıma gelmişti. Tam emin değilim sanırım ilk konumdu, ilk defa yeni PC toplamıştım, 1 hafta sonra bozulmuştu ve ben çözüm arıyordum. Technopat'ı bulmuştum, konu açmıştım. O an zaten korkuyordum, de/da yanlış yazımından dolayı ban yemiştim ve insanlar soru sorduğunda cevap veremiyordum. Bu nedenden dolayı çözümü Technopat'da bulamamıştım. Yazım hatalarına bu kadar takmayı şahsen doğru bulmuyorum. (Bu benim düşüncem, lütfen linçlemeyin.)
Sen de kendine göre haklısın tabi ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı