Bana göre gelmiş geçmiş en iyi 10 dizi Part 1

A Casual Man

Picopat
10- BLACKLIST

MV5BMTU1OTdjYTUtMzA2MS00Njg4LWI1NTctMWUzYzNkNmQ5YWY3XkEyXkFqcGdeQXVyMTUwMzM5ODkz._V1_FMjpg_UX1...jpg

FBI'ın arananlar listesindeki kaçak, diğer kötüleri yakalamaları için FBI'a yardım teklifinde bulunur; tek şartı çaylak profil uzmanı Elizabeth Keen'in ortağı olmasıdır.

Güzel tatlı bir dizidir. Her bölüm farklı bir maceraya sürükler. İzlemeyenlere tavsiye ediyorum

9- THE OFFICE

the office.jpg

Vasat bir kağıt şirketinde şube müdürü olan Michael Scott çalışanlarının günlük yaşamlarını takip eder. Şirketi başarılı tutmak için gerekenleri yapmaya çalışan Scott bunu oldukça mizahi ve tuhaf yollarla yapar.

Sitcom türünün bana göre en başarılı örneği The Office dizisidir. Hala arada açar birkaç bölüm izlerim. İlk sezon sıkıcı kabul ediyorum ama diğer sezonlar çok iyi bence.

8- THE 100

The-100-Konusu.jpg

Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran bir uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

İlk sezonları kalitesini korusa belki 1. sırayı zorlayacak dizi 4.sezondan sonra batırdığı için 8. sırada kendine yer buldu. İzlemek isteyenler ilk 4 maksimum ilk 5 sezona bakıp kapasınlar :D

7- Stranger Things

stranger-things-dizisi-konusu.jpg

Ortadan kaybolan arkadaşını arayan bir grup gencin macerası anlatılıyor. Anlatırsam spoiler vermiş olurum. Gizem+korku+80 leri sevenler açıp izlesin.

6- 11-22-63

kinopoisk.ru-112263-2816224.jpg

Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışır.

Ah be 11-22-63 daha üst sıralarda yer bulabilirdin ama rakiplerin gerçekten sağlam :D Çok sağlam dizidir. Ağzımda bıraktığı tadı hala unutmam. İzlemeyenler hemen açıp izlesin.

Geri kalanı part 2 de paylaşıcam. Ufak bir işim çıktı şansıma. İlk 5 tahminlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Ama 1. sırada çok beklemediğiniz bir dizi var.

The 100 çok saçmaladı 5. sezondan sonra yazık oldu güzelim diziye.

Yeni konular

Geri
Yukarı