Bana neden guvenmiyorlar?

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugun yengemlere gittik. Güzelce 20-25 dk oturdum dizi izledik ve sonra bende PC bakmaya gidicektim. Yengem de nereye dedi ben de bilgisayara bakacağim dedim. Bozuldu bilgisayar niye dedim ne oldu dedim. Çocuklar gelip gelip aciyor dedi ama sorun su bilgisayar oynayan yok sonra 3'lü prizi tasidim dedi. Bir şey demedim sonra yandi dedi dayim da yanindaydi. Hiçbir şey demedi git 3'lü yü al oyna falan demedi halbuki butun bilgisayar islerini ben yaparim. Bozulduğunda falan ben oynuyordum. 1 hafta her gün 2 saat falan yengem bana yalan soyledi gibi geldi. Sizce bana mi guvenmiyorlar PC pahali diye.
Niye ne yapacağım ben senin teneke parcasini 3 4 yil kullanacaksın, bırakacaksın. Yok çocuğu doğacakmıi, 7-8 yaşına gelince kullanir diyorlarmis acaba o zamana kadar dayanacak mı senin PC? Neden bana böyle bir şey yaptilar anlamadim. Bir da hiçbir isini yapmam zaten sizce ne yapmaliyim 1 hafta boyunca?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, sinirlenmene gerek yok. Bunun aynısını farklı bir olay üzerinden, yengenin bakış açısından anlatacağım.

Misafir çocukları, genel olarak bozan, bilgisayara rahat vermeyen tipler olarak anılır. Sen olsan onun çocuğuna bilgisayarını verir miydin? Veya eve düzenli olarak kuzenin geldiğini düşünsene.

Yengen senin bir şey yapmayacağını da bilmiyor, çünkü seni PC konularında bilmiyor. Sanıyor ki, sıradan bir misafir çocuğu daha. Bir de bunlan uğraşmayalım mantığı var.
Belki seni de öyle düşünmüşlerdir. Dert edecek bir şey değil.

Yerinde olsaydım umrumda olmazdı dostum, ben istifimi bozmazdım, ama işleri düşüncede işlerini yapmazdım. 😉 Bilgisayardan anlamam de geç 😂😂

Geri
Yukarı