Bana yeni sitesinden ucuz parfüm çakma midir?

superrackz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır jean paul gaultier le male le parfum modelini ariyordum. Şu anda sephorada 4444 lira 125ML'si.
Fakat bana yeni adli sitede 2bin kusur yani yari yariya neredeyse. Siteyi biraz arastirdim. Guvenilir deniyor fakat pek emin olamadim. Acaba buradan alisveris yapmis olan arkadaşlar var midir? Varsa tecrubelerini paylasabilirler mi? Link olarak da birakiyorum bakabilirsiniz.

İnternetten parfüm işi çok büyük sıkıntı ya. Ben geçen sene Boyner'den aldım, onun bile orijinalliğinden şüpheliyim. Alıyorsan da mutlaka ama mutlaka bilindik bir mağazadan al.

Satıcı banayeni değil hocam site sadece aracı konumunda.

Evet fark ettim simdi soruyu biraz yanlış sormusum ama demek istedigim olay sitenin sagladigi guvence ile alakaliydi. Ürün sahte ciktiktan sonra ne kadar ilgilenirler mesela.

İnternetten parfüm işi çok büyük sıkıntı ya. Ben geçen sene Boyner'den aldım, onun bile orijinalliğinden şüpheliyim. Alıyorsan da mutlaka ama mutlaka bilindik bir mağazadan al.

Aslinda haklisiniz yakin zamanda arkadasim İtalya'ya gidecek oradan da ucuza alabilirim ama cok sabirsiz oldugum icin boyle sitelere bakiyorum.

Evet fark ettim simdi soruyu biraz yanlış sormusum ama demek istedigim olay sitenin sagladigi guvence ile alakaliydi. Ürün sahte ciktiktan sonra ne kadar ilgilenirler mesela.

Aslinda haklisiniz yakin zamanda arkadasim İtalya'ya gidecek oradan da ucuza alabilirim ama cok sabirsiz oldugum icin boyle sitelere bakiyorum.
Site hakkında bilgi sahibi değilim.

Geri
Yukarı