Steam Bandai Namco, Naruto to Boruto: Shinobi Striker'ı bedava veriyor

Hiç oynamadım, farklı görevlere çıktığınız bir aksiyon oyununa benziyor.
Gameplay link ekledim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani tek yapmanız gereken Bandai Namco hesabı açmanız ve Steam hesabınızı bağlamanız. Bedava oyun sonuçta.

Haklısınızda dışardayım diye demiştim. Teşekkürler konu için eve gidince hallederim.

En nefret ettiğim şey. Bir oyun verecekler, illa 10 takla attıracaklar. İlk 100.000 dışındakiler ise kayıt olmalarına rağmen hava alacak. Güzel taktik cidden.
Ben de. Vereceğiniz kimsenin takmadığı bir Naruto oyunu zaten. Bari herkese bedava yapın. Ama yok, illa 10 takla atacaklar sanki RDR2 veriyorlar gibi.

Random site değil, daha önce bir oyuna daha böyle yapmışlardı vermeceklerini düşünerek katılmıştım ama harbiden kod geldi. Hangi oyun olduğunu hatırlamıyorum.

Bir de bu firma Tekken serisinin sahibi değil mi?
Evet 😁

1704966584823.png

Nasıl riske atıyorsunuz anlamadım?
Paylaştığın sitenin ve ya yerin ne kadar büyük olduğu önemli değil. Eğer o site saldırıya uğrarsa çalınan veriler içinde seninde steam hesabın olmuş olcuak. Böyle bir şey olamaz deme Rockstar bile böyle bir saldırıya uğraya biliyorsa neden olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı