Bandicam videoyu YouTube'a yüklerken hata veriyor

SüperX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bandicam'dan videoyu YouTube'a yükleyemiyorum, hata veriyor. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Detaylı bir şekilde yardımcı olmak isterdim ama verdiğiniz bilgiler ile pek mümkün değil. Bandicam'den kayıt ettiğiniz dosyayı YouTube'a yüklemeyi deneyin. Eğer YouTube'da bir hata veriyorsa belki kayıt ettiğiniz dosya türü YouTube'a uygun değildir. Online dönüştürücüler veya Handbrake benzeri programları dosya türünü ".mp4"e dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Detaylı bir şekilde yardımcı olmak isterdim ama verdiğiniz bilgiler ile pek mümkün değil. Bandicam'den kayıt ettiğiniz dosyayı YouTube'a yüklemeyi deneyin. Eğer YouTube'da bir hata veriyorsa belki kayıt ettiğiniz dosya türü YouTube'a uygun değildir. Online dönüştürücüler veya Handbrake benzeri programları dosya türünü ".mp4"e dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (406).png
    Ekran Görüntüsü (406).png
    118,4 KB · Görüntüleme: 43
@SüperX Bandicam üzerinden upload yapmayın. Bandicam ayarlarından videoların kayıt edildiği klasöre gidin. Yüklemek istediğiniz dosyayı bulun. Sonrasında tarayıcınızdan Youtube'a girin ve sağ üst köşeden ekte belirttiğim gibi "Video Yükle" butonuna basın. Sonra dosyayı seçin ve videonuzu yükleyin.
yttechnopat1.PNG

Geri
Yukarı