Bandırma 17 Eylül üniversitesi tercih edilir mi?

ErenSIRMALI

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba 12.sınıf Anadolu lisesi öğrencisiyim. En başından beri hedefim ve hayalim hava harp okuluydu fakat 1,5 ay gibi kısa süre kalmasına rağmen hala okulu kazanmak için gereken puana ulaşamadım. Ailemle daha fazla yaşamak istemediğimden dolayı mezuna kalmak istemiyorum üniversite hazırlık zamanında tekrar MSÜ denemeyi düşünüyorum. Bundan ötürü sivil üniversiteleri araştırmaya başladım. Espor sektöründeyken oyunculardan bir kaçının banüde okuduğunu ve üç beş bir şey bahsetmişti ilk başta çok önemsememiştim fakat sivil üniversite araştırmaya başlayınca ilk olarak bu okul aklıma geldi, bandırmada kısa süre de olsa yaşamışlığım var ve gerçekten ilçe olarak çok beğenmiştim. (askeri üssün şehrin içinde olması da cabası :) ) okulun espor etkinlik gibi diğer imkanlarının da fazla olduğunu biliyorum fakat banü okumaya değer mi yoksa kariyer yapabileceğim bir işe girip orada kariyer yapmaya başlasam daha mı etkili olur? (ekstra olarak memleketime dönüp vârisi abimle bana kalacak olan fabrikanın başına geçmek için mesleği öğrenmeye başlayabilmekte bir seçenek (her ne kadar istemesem de))

(Üniversite önerileri verecek olursanız puanımın çok yükselemediğini göz önünde bulundurun ): )

Merhaba benimde bir sorum var bandırma 17 Eylül üniversitesi 4 yıllık grafik tasarım bölümü yetenek sınavi ile mi alıyor yoksa da dan alınan puan ile tercih edebilir miyiz bilgisi olan varmi

Merhaba. Benim de bir sorum var. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi 4 yıllık Grafik Tasarımı bölümü yetenek sınavı ile mi alıyor yoksa YKS'den alınan puan ile tercih edebilir miyiz, bilgisi olan var mı?
Merhaba. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi 4 yıllık Grafik Tasarımı bölümü YKS'de Eşit Ağırlık puan türüyle öğrenci alıyor yani Eşit Ağırlık puanıyla tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı