Banggood 12 gündür siparişi güncellemedi

Emrlock

Hectopat
Merhaba herkese, Banggood'dan 13 gün önce Motospeed CK104 isimli klavyeyi Türkiye hızlı kargo yöntemi ile aldım, fakat siparişim başlıkta da belirtmiş olduğum gibi siparişim 12 gündür güncellenmedi, sebebini bilen var mı acaba?

Takip.png

İlk siparişim olduğu için nasıl işlendiğini hiç bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onların güncellemesini ben de çözememiştim. Ama bana nasıl oldu sana onu söyleyeyim, mesela şimdi sende 12 gündür güncellenmedi ya, yarın bilemedin ondan sonraki gün toptan güncellenecek. Yani birden fazla güncellenme aynı anda olacak. ( Hiç değilse benim aliexpress siparişimde öyle olmuştu. )

Ben de pek anlayamadım sistemi, 12 gündür güncellememeleri garip, teşekkür ederim yorumunuz için.
14 gün oldu hala bir değişiklik yok, desteğe yazdım ama sürekli birkaç güne güncellenir, firmayla iletişime geçeceğiz diyorlar.
16 gün oldu hala güncellemediler, ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Ben de pek anlayamadım sistemi, 12 gündür güncellememeleri garip, teşekkür ederim yorumunuz için.
14 gün oldu hala bir değişiklik yok, desteğe yazdım ama sürekli birkaç güne güncellenir, firmayla iletişime geçeceğiz diyorlar.
16 gün oldu hala güncellemediler, ne yapmam gerekiyor?
Dostum aynı sorun şuan bencede var 9 gündür güncellemediler. Bu arada kargo eline ulaştımı

Suan benimkiside öyle 20 gün oldu ayni takip bilgileri hiç güncellenmedi
Bir gelişme var mı? Benim hala ayni durumda bu gün pttye gidip sorucam

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı