Banggood "Handed Over To TAMNG" ne demek?

yigitaslan

Hectopat
Banggood'dan joystick aldım, son kargo hareketinde handed over to TAMNG yazıyor. Bu ne demek tam olarak?

banggood.png

Benimkiler evime getirmedi. Klasik Türkiye kargocuları...

Kedim şubeden gidip almıştım. Herhangi bir ekstra ücret çıkmadı. Ama n11.comdan yurt dışı ürünü alıp tüm fiyatını sepette ödediğim için olabilir. Yine de siz sürprizlerle karşılaşmamak için satın aldığınız siteyi araştırın derim.

en.akkogear.com sitesinden aldım sitede vergi yazmıyordu ama forumdakiler Aras Kargo'yla getirdiklerini söyledikleri için vergi almıyorlar dediler. MNG Kargo çıkması şaşırttı.

en.akkogear.com sitesinden aldım sitede vergi yazmıyordu ama forumdakiler Aras Kargo'yla getirdiklerini söyledikleri için vergi almıyorlar dediler. MNG Kargo çıkması şaşırttı.
Akko ise kapınıza kadar ekstra ücret olmadan alırsınız. Ekstra bir ücret çıkmaz. Benim kargo şirketi we world expressdi ben de Aras kargo ile gelecek zannediyordum. MNG kargo ile geldi. Hayırlı olsun şimdiden.

Akko ise kapınıza kadar ekstra ücret olmadan alırsınız. Ekstra bir ücret çıkmaz. Benim kargo şirketi we world Express'di ben de Aras Kargo ile gelecek zannediyordum. MNG Kargo ile geldi. Hayırlı olsun şimdiden.

Yardımcı olduğun için teşekkürler. Hayırlı olsun dileğiniz içinde teşekkür ederim. Sizin de aldığınız ürün için hayırlı olsun.

Peki bir şey sorabilir miyim? Bende yurt dışı ürün falan almıştım. N11'den bende de boyle bir şey çıktı ve MNG benden 7.50 TL falan mi ne bir kargo ücreti falan istiyor. Kargonun dağıtıma çıkabilmesi için sizde de falan böyle bir şey istemiş miydi?

Peki bir şey sorabilir miyim? Bende yurt dışı ürün falan almıştım. N11'den bende de boyle bir şey çıktı ve MNG benden 7.50 TL falan mi ne bir kargo ücreti falan istiyor. Kargonun dağıtıma çıkabilmesi için sizde de falan böyle bir şey istemiş miydi?
Hayır ben de istemedi. 13 gün içerisinde MNG kargo ile teslim aldım. Ve çok saçma o 7.5 TL ne alakaymış?

Yeni konular

Geri
Yukarı