Banggood Kargo Takibi Gözükmüyor

Eren Yoldaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Techpopat ailesi. Ben dün akşam bir klavye satın aldım ve takipli kargoyu seçtim. Bana verilen kargo numarasında hiçbirş ey çıkmıyor. Yardım eder misiniz?
NOT: Kargo direk evime mi gelir yoksa herhangi bir PTT firmasına mı gelir? Lütfen cevaplayın.
d8a0f3204fbe43c8a7c0a935a78f5479.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde evine kadar geliyor. Gelmezse gider alırsın benim yurtdışı alışverişlerimde 1 defa gelmedi kapıma. Onda da gidip aldım PTT den. :) Sorun olmaz o konuda. Kargo takibi mevzusunu bilmiyorum Banggood kullanmadım hiç.

Çin'den alınan şeylerin takip sistemine düşebilmesi için 4-5 gün geçmesi gerekiyor. En az 20 gün içerisinde en fazla ise 40 gün içerisinde evine teslim edilir. Postacı geldiğinde evde kimse yoksa PTT'ye gider. Gidip oradan alman gerekir.

Çok düşük bir ihtimalle getirmeyebiliyor. Bende olduğu gibi. Sanırım senin kargon geldiğinde adam üşenirse getirmiyor. :)

Postacınızın ne kadar tembel olduğuna, evinizin asansörlü olup olmadığına göre değişiyordur diye tahmin ediyorum. :)

Lakin benim postacımla aram çok iyi, evde olmasam bile arayıp onay aldıktan sonra kapıya bırakıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı