Banggood kargosu nerede?

@furkan312
Ürünün anladığım kadarıyla daha gönderilmemiş, işleniyorda kalmış. İşleniyor kısmı bende boş, gönderildi kısmında siparişim. Ürünün linki atar mısın?
Eki Görüntüle 2172100

Canlı destekle konuştum. Aldığım ürünün stoku bitmiş ya bekliceksiniz ya da aynı ürünün farklısını alacaksınız gibi bir şey dedi tam anlayamadım bende aynı ürünü buldum onlara attım bayağı bekletti beni onunda stoku yokmuş :) böyle bir duruma maruz kaldığım içinde 50 coin mi öyle bir şey verdi mecburen beklemek zorundayım bir daha bu siteden alışveriş yapmam herhalde.https://tr.banggood.com/8Bitdo-Ultimate-C-Wireless-2_4G-Game-Controller-for-PC-Windows-10-11-Steam-Deck-for-Raspberry-Pi-p-1990360.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN&ID=6287851

Canlı destekle konuştum. Aldığım ürünün stoku bitmiş ya bekliceksiniz ya da aynı ürünün farklısını alacaksınız gibi bir şey dedi tam anlayamadım bende aynı ürünü buldum onlara attım bayağı bekletti beni onunda stoku yokmuş :) böyle bir duruma maruz kaldığım içinde 50 coin mi öyle bir şey verdi mecburen beklemek zorundayım bir daha bu siteden alışveriş yapmam herhalde.https://tr.banggood.com/8Bitdo-Ultimate-C-Wireless-2_4G-Game-Controller-for-PC-Windows-10-11-Steam-Deck-for-Raspberry-Pi-p-1990360.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN&ID=6287851

@furkan312
Ürünün anladığım kadarıyla daha gönderilmemiş, işleniyorda kalmış. İşleniyor kısmı bende boş, gönderildi kısmında siparişim. Ürünün linki atar mısın?
Eki Görüntüle 2172100

İşleniyorda bende.

@furkan312
Aynen sonradan dank etti, belli ki ellerinde kalmamış işleniyorda bekletmiş fırsatçılar. :( Mor renk de mi kalmamış acaba? Ben aynı linkten morunu almışım.

@furkan312
Aynen sonradan dank etti, belli ki ellerinde kalmamış işleniyorda bekletmiş fırsatçılar. :( mor renk de mi kalmamış acaba? Ben aynı linkten morunu almışım.

Benim için renk o kadar önemli değil 9 Nisandan beri bekliyorum yeter ki gamepad gelsin 4 tane oyun indirdim gelince oynayacagım diye oyunlar indi gamepad yok :)

Bekle bakalım. Tekrar iletişime geçip renk önemsiz diye belirtirsen belki ekstra hızlı olabilir.

Bakacağım artık çok bekletiyorlar canlı destekde yarım saat sonra falan denerim tekrar senin kargoya verilmiş bir de keşke 400 daha verip Amazon'dan alsaydık

Dosya Ekleri

• 1713522617051.png
    1713522617051.png
    33,8 KB · Görüntüleme: 7
  • 1713522649359.png
    1713522649359.png
    2,4 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı