Banggood out of stock nedir?

kerooo

Picopat
Daha fazla  
Banggood'dan GamaKay MK61 sipariş ettim ve bu yazı ile karşılaştım. Telefondan baktığımda kargo yolda/stok bitti yazıyor anlayamadım.

Stok bitti mi yoksa yola çıktı mı?

Kargo.png

Tahmini teslimat tarihi 6.ay mı, 5.ay mı anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargonuz yolda. Her siparişte bu şekilde yazıyor, merak etmeyin.

Turkey Direct Mail ile aldıysanız 7-10 güne elinizde olur.

Turkey Direct Mail ile aldıysanız 7-10 güne elinizde olur.
evet tr dirakt posta ile aldım

Turkey Direct mail ile aldıysanız 7-10 güne elinizde olur.

Reddit'te birisi anne Pro 2 almış ve bu şekilde yazmış 1 sene sonra ürün eline ulaşmış o yüzden sormak istedim teşekkürler.

Benimkisi in transit oldu.
1. in transit yazısı uçağa yüklenmiş anlamına geliyor
2.si ise uçak Türkiye'ye inmiş anlamına geliyor sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,4 KB · Görüntüleme: 465
Hmm, öyle işaretlemedim aslında ben de klavye söyledim bugün Aras kargo bana SMS attı ama hala gelmedi acaba sizde de mi öyleydi? Banggood Aras kargo kullanıyor sanırsam merak ettiğim konu SMS geldiği gün mü elinize ulaştı acaba ya da SMS geldi mi?

merhaba bende banggood dan bir ürün aldım birisi turkey direct mail diğeri ise normal geliyor turkey direct mail ile gelenin tahmini teslimat süresi 1 ay 4 gün felan ürün elim 7 10 gündmei gelir yoksa 1 aydamı
merhaba bende banggood dan bir ürün aldım birisi turkey direct mail diğeri ise normal geliyor turkey direct mail ile gelenin tahmini teslimat süresi 1 ay 4 gün felan ürün elim 7 10 gündmei gelir yoksa 1 aydamı
normal gelen ise tahmini teslim süresi 2 ayı geçiyor bu kadar uzun süredemi gelir kargom

Geri
Yukarı