Banggood para iadesi ne zaman gelir?

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar merhaba, biraz önce 8BitDo Ultimate C almıştım ama stokta olmadığı belirtildi, para iadesi yaptım. Para iadesi 24-48 saat içinde gelir diyor. Daha önce para iadesi yapan birisi varsa yardımcı olabilir mi? 2 günü geçer mi?

Aynı durumu yaşadım. Papara ile yapmıştım alışverişi iade talep ettikten hemen sonra Papara'ya mail attım 1 gün içinde para hesabıma geldi. Mor olanı sipariş verdim.

Aynı durumu yaşadım. Papara ile yapmıştım alışverişi iade talep ettikten hemen sonra Papara'ya mail attım 1 gün içinde para hesabıma geldi. Mor olanı sipariş verdim.
Hocam bende de aynısı oldu maalesef :D . Yeşil olanı sipariş verdim 1231 TL ye sonra stokta yok diye mesaj geldi. Para iadesi yaptım (20 dk sürdü). Başka sitede arıyorum şimdi de ama çok pahalılar. Aliexpress de 1150 TL ama güvenemiyorum. Mor olanı almak istemiyorum.

Papara ya herhangi bir mail atmama gerek var mı hocam ?

Hocam bende de aynısı oldu maalesef :D . Yeşil olanı sipariş verdim 1231 TL ye sonra stokta yok diye mesaj geldi. Para iadesi yaptım (20 dk sürdü). Başka sitede arıyorum şimdi de ama çok pahalılar. Aliexpress de 1150 TL ama güvenemiyorum. Mor olanı almak istemiyorum.
Hocam aliexpress falan uğraştırır kargo süreci falan çok uzun sürer. Ben de sizin gibi düşünüyordum moru aldım geçtim 15 gün içinde geliyor. Zaten oynarken farkında bile olmuyorum rengin. Banggood'dan alın garanti olsun.

Mor olanı ben aldım ve 3-4 gündür kullanıyorum. Rengi öyle fazla mor gibi durmuyor. Bence alınabilir bir renk. Bende Banggood üzerinden aldım. Rengi gayet şık duruyor. Benim çok hoşuma gitti.

Hocam aliexpress falan uğraştırır kargo süreci falan çok uzun sürer. Ben de sizin gibi düşünüyordum moru aldım geçtim 15 gün içinde geliyor. Zaten oynarken farkında bile olmuyorum rengin. Banggood'dan alın garanti olsun.
Mor olanı almak cidden istemiyorum hocam :( . Aliexpress den sonra en uygun nerede bulabilirim acaba ? Gamepad den memnun musunuz hocam Forza Horizon 4 ve ETS 2 için alıyorum.

@Bayrxmx hocam da şu an aynı durumu yaşıyor. Mail atın Paparaya en kısa sürede gelir iade.

Yeni konular

Geri
Yukarı