Banggood para iadesi ne zaman gelir?

1713737308003.png

1713737510552.png
1713737733694.png

Soldaki MSI GC30 V2 sağdaki de orjinal Xbox 9. nesil kol'un testi.

1713737878165.png
Bu şekilde açınca ama aşırı hassaslaşıyor analoglar parmağım üstündeyken bile haraket ediyor bazen.

Birde drift yok ama bazen tam ortalayamadı.

Ufak analoğu ittirip bırakınca öyle kalıyor kısaca ama full itip bırakınca ortalıyor gene.

Onu çok dert etmeyin normal moddda bile hissedilir bir deadzone yok.

Son düzenleme:
Papara'nın maillini atar mısınız hocam, ne yazayım mail e?

Hocam Papara'ya mail attım ve geldi Papara tam olarak
Papara Card'ınızla yapmış olduğunuz harcama ile ilgili iade sürecinizin başlatılabilmesi için öncelikle işlem yapmış olduğunuz kuruma iade talebinde bulunmanız gerekiyor.

Kontrol ettiğimde işlem yaptığınız kurum tarafından başlatılmış bir iade süreci görüntüleyemedim.

Harcama yaptığınız kurum iade sürecini başlattıktan sonra yaklaşık 7 gün içerisinde iadeler gerçekleşiyor. Eğer 7 gün içerisinde iadeniz gerçekleşmezse; kurumla iletişime geçerek bu işlemini iade ettiğine dair belge talep etmenizi rica ederim. Bu belgenin ekran görüntüsünü [email protected] e-posta adresimize iletmenizi rica ederim.
Dedi ve şu an iade Papara'ya yansıdı 3 gün içerisinde gelecek.

Dostlar şu ilanda 1200 TL, ilk kullanıcı indirimini nasıl kullanacağımı anlamadım. Yorumların hepsi olumlu.
Aliexpress

Ha hocam bir de ben iade edeli 4 gün oldu bende endişelendim sizin gibi çünkü ürün iptal oldu ve para gelmedi üstüne 24 saat yazıyordu 3 gün bekleyip canlı destekle konuştum Banggood'un sitesinden bana 7 gün sonra iade parası gelir dediler @Bold Pilot hocam sağ olsun Papara'ya mail atmamı söyledi attıktan 12 saat sonra falan iade Papara'ya yansıdı para daha gelmedi ama bekleyen iadeler olarak gözüküyor merak etmeyin.

Geri
Yukarı