Banggood siparişim "Item arrived to İstanbul" aşamasında

EfaFTW

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim üzere, Banggood'tan verdiğim sipariş "Item arrived to İstanbul" aşamasında. Merak ettiğim şey, daha önce buradan alışveriş yapan arkadaşlar varsa, bu aşamadan sonra klavyenin elime ulaşması tahminen kaç gün sürer? Siparişi "Air Parcel Register" olarak verdim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
7-10 gün civarı sürebilir. Yolun zor kısmı bitmiş :D.
7 gün önce vermiştim siparişi. 7 günde Çin'den İstanbul'a geldi, İstanbul'dan evime gelmesi de bir o kadar sürecek olması... Her şeyde olduğu gibi burda da çok ağırkanlıyız sanırım. :)

7 gün önce vermiştim siparişi. 7 günde Çin'den İstanbul'a geldi, İstanbul'dan evime gelmesi de bir o kadar sürecek olması... Her şeyde olduğu gibi burda da çok ağırkanlıyız sanırım. :)
Araya haftasonu gireceği için kafadan 2 gün geliyor. Bir de yanlış bilmiyorsam belge işleri var Türkiyede. 7 Günden kısa sürebilir eğer istanbulda yaşıyorsan. Eğer doğuda Erzurum gibi bir yerdeysen kafadan 2-3 gün de oradan geliyor. Biraz hatalı oldu yaptığım yorum :D. Yaşadığın şehir de etkili.

Araya haftasonu gireceği için kafadan 2 gün geliyor. Bir de yanlış bilmiyorsam belge işleri var Türkiyede. 7 Günden kısa sürebilir eğer istanbulda yaşıyorsan. Eğer doğuda Erzurum gibi bir yerdeysen kafadan 2-3 gün de oradan geliyor. Biraz hatalı oldu yaptığım yorum :D. Yaşadığın şehir de etkili.
İstanbul'dayım hocam. Beklemedeyim, geldiği gün tekrar bilgi veririm bu konudan. İnsallah dediğiniz gibi biraz daha kısa sürer :) Teşekkür ediyorum bilgilendirme için.

Hollanda'dan Türkiye'ye 3 günde gelen siparişim gümrükte 1.5 hafta kalmıştı. Sabır versin.

Hocam benimki ağustos 13'den beri yola çıkıp gelmeyi bekliyor acente deposundan İstanbul'a 🥲
Hocam benimki ağustos 13'den beri yola çıkıp gelmeyi bekliyor acente deposundan İstanbul'a 🥲

Bugün öğlen 15:25'te uçak kalkmış ıtem departed from Origin yazıyor sanırım yarın gelir istanbula.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı