Banggood stokta olmayan ürün ne zaman teslim edilir?

Bsrozlr

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, Banggood'tan 23.12.2021 tarihinde ürün aldım, ürün stokta yok ve tahmini çıkış süresi 01.01.2022 olarak görünüyor. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? Ürün stok güncellendiğinde gönderilir mi? İptal durumlarında paranın iadesi kısmında sorun yaşanıyormuş diye duydum o yüzden beklemem daha mı iyi? İlk alışverişimdi, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Anne Pro 2 alırken 1 ay stok bekledim, kargoya verilmeyince müşteri hizmetlerine yazıp beyaz yerine siyah rengi göndermelerini istedim. Fiyatı değişmişti ancak fark almadılar. Ürün değişimi talep edebilirsiniz. Stoklar epey nadir yenileniyor sanırım.

Ben Anne Pro 2 alırken 1 ay stok bekledim, kargoya verilmeyince müşteri hizmetlerine yazıp beyaz yerine siyah rengi göndermelerini istedim. Fiyatı değişmişti ancak fark almadılar. Ürün değişimi talep edebilirsiniz. Stoklar epey nadir yenileniyor sanırım.
Merhaba, aldığım ürün tufting makinesi olarak geçiyor ve benim aldığım satıcıda aynı özellikte yok, değişim istediğimde başka satıcıdan yardımcı olurlar mı? Dönüşünüz için teşekkür ederim

Aynen o şekilde göründü. Hatta müşteri hizmetleriyle görüştüm, tedarik edildiği gibi göndereceklerini söylediler, ürün stoğa girdiğinde gönderildi. Fiyat yükselmesine rağmen fark da ödemedim.
Benim aldığım ürün de 500 TL bandındaydı. Köşesi kırık geldi, kullanıma engel değildi neyse iletişime geçtim. Ücretin hepsi iade edildi ve ürün bende kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı