Banggood'dan 700TL klavye önerisi

Makaleler
49
Kafam karıştı bayağı, sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.

Banggood üzerinden en fazla 700TL'lik bir klavye alacağım. Bütçe biraz genişleyebilir. Klavyeden beklediklerim;
  • %60 olması
  • Hotswapabble olması
  • Optik Switch kullanmaması
  • Beyaz olması
  • Red Switch olması
  • PCB'nin 5 pin desteği olması
  • Bluetooth
  • PBT ya da ABS Keycap kullanması.
İstediklerim bunlar. Şu an alabileceğim en mantıklı ürün Kemove Snowfox 61. Başka bir öneriniz varsa görmek isterim.

@MisakiTaro @Samotne Ciasteczka @TÇB

Son düzenleme:
İki tane GK64 buldum, biri 900TL, birinde de sadece siyah renk var.

Custom klavyeden bahsediyorsanız 700TL'yi aşar muhtemelen.
Bilemiyorum. En azından şöyle bir kombinasyon çok hoş olabilirdi:
Bu arada Steam'den yanlışlıkla çıkardım. Geri eklemeye çalışıyorum ne zamandır 😅

Bilemiyorum. En azından şöyle bir kombinasyon çok hoş olabilirdi:
Bu arada Steam'den yanlışlıkla çıkardım. Geri eklemeye çalışıyorum ne zamandır 😅
Birkaç gün önce Linux'a geçtim, Steam falan yüklemedim daha. O yüzden görmemişim, kusura bakma. Kabul ettim şimdi.

Şu olabilir alternatif belki.

530 TL beyaz olan. Bluetooth olan daha pahalı ama. Bir de switch ve keycap alman gerekecek tabi. 700'ü aşıyor böyle olunca. Ama bence kesinlikle değer geçici bir klavye olarak düşünmüyorsan o ekstra yön ve nav tuşlarına.

Şu olabilir alternatif belki.

530 TL beyaz olan. Bluetooth olan daha pahalı ama. Bir de switch ve keycap alman gerekecek tabi. 700'ü aşıyor böyle olunca. Ama bence kesinlikle değer geçici bir klavye olarak düşünmüyorsan o ekstra yön ve nav tuşlarına.
Kemove 61'den daha mı mantıklı olur sizce? Switch + keycap alınca bütçeyi aşmasa çok iyi olurdu.

Bahsettiğim ekstra tuşlar yok 61'de. Alışana kadar hissediyorsun o tuşların eksikliğini.

Dediğim gibi geçici değil de uzun süre kullanmalık alıyorsan bence değer, çünkü switchleri de sen seçeceksin direkt alırken, sonradan değiştirmekle uğraşmayacaksın. Ama switch + keycap eklenince 900 falan olur tahminim, o yüzden aşıyor belirttiğin bütçeyi.

Bana soruyorsan GMMK TKL ve Redragon K530 kullanıyorum. Bilek desteği hiç kullanmadım bu iki klavyede de, eksikliğini de hissetmedim. Kullandığın klavyenin yüksekliğine, açısına ve keycap profiline bağlı bilek desteği bence.

Geri
Yukarı