Banka hesabı nasıl açılır?

Olur tabii ki. Mobil uygulamasını indirip hesabına giriş yaparsın. Oradan IBAN numaranı görebilirsin.
Ben Euro hesabını daha çok kullanıyorum, memnunum.

Hocam mobil uygulamaya nasıl giriyoruz, kart üzerindeki bilgiler yeterli mi, daha önce hiç kullanmadım da.
Ben İninala çekmiştim. Ne ara değiştirmişler.

Bende bilmiyorum hocam kalkmış galiba.

Bankacılık mevzuatını araştır veya müşteri temsilcisini arayarak detaylı olarak sor hesap işletim ücreti çalışandan ve öğrencilerden alınmıyor genelde ama sizin durumunuzu bilmiyorum.

Hocam mobil uygulamaya nasıl giriyoruz, kart üzerindeki bilgiler yeterli mi, daha önce hiç kullanmadım da.

Bende bilmiyorum hocam kalkmış galiba.

Hocam ilk defa şifre alacaksanız hesaba bağlı cep telefonu numarasına gelir şifre. T.C. Kimliğiniz veya müşteri numaranız ve cep telefonunuza gelen şifre ile giriş yaparsınız.

Hocam ilk defa şifre alacaksanız hesaba bağlı cep telefonu numarasına gelir şifre. T.C. Kimliğiniz veya müşteri numaranız ve cep telefonunuza gelen şifre ile giriş yaparsınız.

MEB sosyal destek kartı olduğu için kart üzerinde herhangi bir CVV şifre falan yok, bu yüzden mobil bankacılık şifresini alamadım, bu sorun değil fakat bu kartın IBAN'ı vardır değil mi? Gidip şubeden IBAN'ı alabilir miyim?

MEB sosyal destek kartı olduğu için kart üzerinde herhangi bir CVV şifre falan yok, bu yüzden mobil bankacılık şifresini alamadım, bu sorun değil fakat bu kartın IBAN'ı vardır değil mi? Gidip şubeden IBAN'ı alabilir miyim?

Banka hesabı ise IBAN'ı muhakkak vardır. IBAN'ı öğrenmek için bankaya da gidebilirsin veya Vakıfbank mobil uygulamasını indir. Şifremi unuttum de. TC numaran ve gelecek şifre ile giriş yapabilirsin. O uygulamaya giriş yapınca da banka hesaplarının IBAN numaralarını görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı