Banka için pantolon ve gömlek önerisi

Flakel

Hectopat
Bankada işe başlıyorum, pantalon ve gömlek önerileriniz? 2 pantalon 2 tane mavi gömlek alacağım. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Hocam tamamen bütçeyle alakalı bi konu. Ucu yok fiyat olarak. Ben f/p olarak Beymen tercih ediyorum. Her ne kadar pahalı görünse de uzun yıllar dayanıyor ürünleri

Hocam tamamen bütçeyle alakalı bi konu. Ucu yok fiyat olarak. Ben f/p olarak Beymen tercih ediyorum. Her ne kadar pahalı görünse de uzun yıllar dayanıyor ürünleri
Yani fit durmasını istiyorum, Waikiki gibi yerlerden aldığım gömlekler ilk okul çocuğu gibi duruyordu. Beymen'e bakayım gidip bir şey bulabilecek miyim bakalım. Bütçem pantalon başına 600 TL, gömlekte 350 TL

Boyner'de bakabilirsin.
Nasıl bir model öneriyorsunuz hocam boyner'den?

Gömlek için Tudors'a bak. Pantolon için de herhangi bir yerden alıp terziden yaptırabilirsin.
Baktım şimdi internet sitesine gerçekten çok iyi duruyor gömlekler 2-3 model beğendim bile gidip mağazadan deniyim. Gömlek Tudors'tan, pantalon içinde çok ölçü verecek vaktim yok hazır bir yerden almam lazım

Baktım şimdi internet sitesine gerçekten çok iyi duruyor gömlekler 2-3 model beğendim bile gidip mağazadan deniyim. Gömlek Tudors'tan, pantalon içinde çok ölçü verecek vaktim yok hazır bir yerden almam lazım
Ölçü vermenize gerek yok hocam pantolon için. Üzerinize az çok uyan 2 renk (gri ve siyah) pantolon alın. Terzide kendi ölçünüze göre birebir düzelttirin. Tudors'tan 3-4 tane gömlek de alırsanız onlarca kombin yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı