Banka kartından Papara'ya para aktarma

EytbEneS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşıma oyun satıyorum fakat Papara'sı yok bana banka kartından atacak Papara üzerinden havale / EFT kısmını seçince sadece kendine ait bir banka hesabından yatırabilirsin yazıyor. Nasıl halledeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşıma oyun satıyorum fakat Papara'sı yok bana banka kartından atacak Papara üzerinden havale / EFT kısmını seçince sadece kendine ait bir banka hesabından yatırabilirsin yazıyor. Nasıl halledeceğim?
Halledemezsiniz. Paparada başka birine ait kart ile kendinize para yollayamazsınız.

Arkadaşın bir Papara hesabı açsın ve sanal kart oluştursun.
Sanal kartına kendi banka hesabından para aktarsın ve Papara üzerinden sana atsın.
Tek çözüm bu maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka kartı numarası ile atılabiliyor diye biliyorum. Ancak yanlış bilmiyorsam %2 komisyon alıyor. Papara uygulaması içerisinden yatır kısmına girin ve ilgili menüyü bulun.

Yeni konular

Geri
Yukarı