Banka seçimi

Bu arada Vakıf Bank hesabımdan 24 tl ferdi kaza sigortası kesmiş. Kendi kendine bana sigorta yapıyor, yarın şubeye gitme vakti gelmiş.

Hocam benim Akbank bir sıkıntım olmadı, hatta müşteri hizmetlerinde ki bayan kartını bile verdi, bankaya gitmeden onu arayıp hallediyorum.
Bu arada yaklaşık 1 aydır Akbank müşterisiyim daha deneyimli olanlar tecrübelerini paylaşabilirler.
Hocam tesadüfen yaptığım tecrübemi sizinle de paylaşayım, İs Bankası'ndan yanlışlıkla kredi kartı başvurusu yapmışım onaylanmış, aradım iptali için, müşteri hizmetleri o kadar ballandırarak kartı anlattı ki ama yinede dedim yok kapatın, size özel teklifimiz var dediler. Bir kaç şey saydı beğenmedim, 50 tl maxipuan kabul ettim. 1 saat sonra yine aradım dedim direk kapatalım, bilgi vermeyin lütfen dedim. Kartı kapattılar puanlar 1 hafta içinde geldi. Yani bence faydalı bir banka

Son düzenleme:
Nerede sizi görsem ne olursa olsun ne hacet Enpara'yı öneriyorsunuz

Ben yaklaşık 4-5 yıl kullandım galiba. Maaş hesabı olarak. Belki şansımadır bilmiyorum ama hep sorun yaşadım maalesef. Ama sen şanslıymışsın bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…