Banka tavsiyesi

16986

Megapat
Makaleler
7
Merhabalar. Sadece para transferi ve internet alışverişi için bir banka hesabı açtırıp kart (mümkünse ön ödemeli) almak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz bir banka var mı?

@BilgisayarKurdu sizin birkaç konuda Kuveyt Türk tavsiye ettiğinizi hatırlıyorum, vereceğiniz bir tavsiye var mıdır?

Son düzenleme:
Enpara en iyisi diyebilirim. Havale & EFT ücreti de yok. Kampanyalara sitesinden bakabilirsin. Anlaşmalı ATM'lerden de para yatırıp çekebilirsin.

Pasolig üyeliğin varsa aslında dediğin olayı yapabiliyorsun. Ama tabi banka ücretleri farklı olabilir. Sonuçta Aktifbank Akbank'a ortaklığı bulunan bir banka diye biliyorum.

Cepteteb

Enpara

Sanal şubeli bankalarla çalışırsan para aktarmada ücret talep etmiyorlar. Cepteteb, Enpara, Kuveyt Türk Senin Bankan, ING e-Turuncu hesap gibi sistemler bu şekilde çalışıyor. Yakın çevrende hangisinin ATM’si çoksa onunla çalışabilirsin.

Hepinize teşekkür ederim. Senin Bankan veya Enpara'da karar kıldım, biraz daha bakayım hangisi avantajlıysa onu tercih edeceğim.

Bu arada ilk mesajımda "Kuveyt Türk" yazmıştım moderatör "kuveyt Türk" olarak değiştirmiş, galiba Arapları hiç sevmiyor.

Hepinize teşekkür ederim. Senin Bankan veya Enpara'da karar kıldım, biraz daha bakayım hangisi avantajlıysa onu tercih edeceğim.

Bu arada ilk mesajımda "Kuveyt Türk" yazmıştım moderatör "kuveyt Türk" olarak değiştirmiş, galiba Arapları hiç sevmiyor.
Kurum kuruluş isimleri büyük harfle başlamıyor muydu ya? :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı