Banka üzerinden döviz alımında en düşük makas hangisi?

Merhaba,

FX (Foreign Exchange) , genelde kaldıraçlı işlemler için geçerli. Bunu aktif hale getirmek için eğitim almanız lazım. Sitede üye olurken yardımcı olacaklardır.

Benim tavsiyem, coinborsasına üye olur stablecoin alabilirsiniz. USDT dolara endeksli, PAXG altına endexli mesela. Alım satım emirlerini istediğiniz gibi verebilirsiniz. Hatta isterseniz kendi telefonunuzda, bilgisayarınız, soğuk cüzdanınızda da tutabilirsiniz: Borsa batsa, kaçsa gitsede sizde kalır coinleriniz.

Yalnız coinborsalarına üye olurken, borsanın güvenilirliğine dikkat edin derim.

İyi günler.
Hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler fakat bu bahsettiğiniz işler güçlü bir bilgi birikimi/eğitimi istiyor. Bende de ne yazık ki bunları öğrenecek vaktim yok, çalışıyorum ve paramın bilmediğim kulvarlarda erimesine içim el vermez. Amacım sadece olabildiğince makasa fazla para kaptırmadan düzenli olarak Euro yapmak. Arkadaşımız FibaFX önerdi ve bu öneriyi başka sitelerde de görmüştüm, deneyeceğim.

Merhaba,

Ben FX'in ne olduğunu bildiğim için sizi kibarca uyarmak istedim sadece. Forex diye aratın internet üzerinde. Paranız kendi cebinizde, kendi kontrolünüzde kalsın diye söylemiştim ben. Altını, doları/euro fiziki olarak saklamak en iyi yöntem aslında, böyle bir şansınız varsa.

Ref:

Merhaba,

Ben FX'in ne olduğunu bildiğim için sizi kibarca uyarmak istedim sadece. Forex diye aratın internet üzerinde. Paranız kendi cebinizde, kendi kontrolünüzde kalsın diye söylemiştim ben. Altını, doları/euro fiziki olarak saklamak en iyi yöntem aslında, böyle bir şansınız varsa.

Ref:
Anladım hocam. Ben uyarı olarak söylediğinizi anlamadım pardon. Bana kalsa fiziki olarak tutmayı ben de isterim fakat dünya hali çalınma, kaybolma, hasar alma gibi risklere karşı korumak için bir bakıma bankadan alıp yine bankanın döviz hesabında tutmak istiyordum.

Geri
Yukarı