Bankkart genç mi Maximum Genç mi?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ziraat Bankası Bankkart Genç kullanıyorum, limiti 1700 lira oluyor en fazla. İş Bankası Maksimum Genç'in ise 2000TL olabiliyormuş. Kullananlar varsa maksimum genç hakkında bilgi verebilir misiniz? Ona göre birini kapatıp diğerine geçiş yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ziraat Bankası Bankkart Genç kullanıyorum, limiti 1700 lira oluyor en fazla. İş Bankası Maksimum Genç'in ise 2000TL olabiliyormuş. Kullananlar varsa maksimum genç hakkında bilgi verebilir misiniz? Ona göre birini kapatıp diğerine geçiş yapacağım.

Bankkart Genç 1700TL yükleme limiti mi yoksa onların sana verdiği kredi gibi bir şey mi?

Maximum Genç kullanmadım ama Bankkart genç kullandığımdan (KYK kredisi ve KYK yurt ödemelerini yaptığından) kullanıyorum kendisini.

Açıkçası ben bir zararını görmedim. Hem borçları zamanında ödendiği zaman limit artışı teklif ediyorlar.

Yani üniversite bittikten sonra 3K üstü limiti olan birisi vardı da forumda.

Kredi kartı ile banka kartı bir değil, kredi kartı içinde para olmasa bile harcayabilirsin belirlenen tutarda ancak sonradan faiz ile ödüyorsun onu.

Tamam onu zaten biliyorum. O yüzden sordum Papara, İninal gibi hesaba para yükleme limiti mi 2000TL yoksa kredi kartı olarak kullandığın mı diye de. Ben 16 yaşında olduğum için bana bu kartı vermezler diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı