Banlı GTA 5 hesabını başka bir hesap ile değiştirme

Heist demişsiniz ancak Heist'ten o kadar kolay para kazanılmıyor. Örnek Heist yapabilmek için ev lazım, ev için 500.000 dolar veriyorsun ve setuplar içinde bir 100.000 dolar ancak Heist'ten kazandığın 2M. Karın 1.6 M ama gelin görün ki sadece bir araba en az 2M falan. Ha bu demek mi ki hile yapmamız lazım? Hayır. Ancak arkadaşın sorusu yerine sizinde böyle yazmanız pek hoş olmamış. Umarım dediğimi anlatabilmişimdir iyi günler.
@Ailurus fulgens 'nin sorusuna gelecek olursak GTA V'yi Steam'den oynamak istiyorsan ancak başka bir hesapla Steam'i kullanırsan olur. Bunun dışında platiru gibi sitelerden ikinci el GTA V hesabı aldığınızda mecburen Rockstar üzerinden oynamanız lazım. Bunun için de Rockstar'ın sitesinden GTA V 'yi tekrar indirmeniz gerekiyor.

Böyle bir şey olamaz banlar hesaba özeldir.
Rockstar Games'in sitesinden tekrar indirmesine gerek yok. Steam'deki oyun klasörünü Social Club'a çevirmenin yolu var. İnternette araştırırsanız kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arkadaşlar ben GTA 5 online'dan Türkçe yamadan dolayı 30 gün ban yedim. Daha sonrada hileden perma ban. Şimdi yeni bir GTA 5 hesabı alacağım ama banlanmış GTA'nın olduğu Steam'den oynamak istiyorum. Kısaca ban yemiş GTA hesabımı baska hesapla değiştirebilir miyim?
Steam hesabından gta 5 için desteğe yokla oyunu steam hesabından tamamiyle kaldır sonra tekrar satın al oluyor.

Steam hesabından gta 5 için desteğe yokla oyunu steam hesabından tamamiyle kaldır sonra tekrar satın al oluyor.
Onun hakkında bir siteye baktımda oyunu kaldır tekrar satın al olur diyolar ama steamde oyunu hesabından silerken böyle bir uyarı çıkıyor: ''Ayrıca, bu oyunu daha sonra satın alırsanız farklı bir CD anahtarı almayacaksınız. '' Bende perma ban yedimde 1 sene önce ama şimdi tekrar oynamak istiyorum gerekirse 40 liraya social club hesabı alıcam steamden unlink edip onu kullanıcamda social club hesabı steame bağlıymış gömülü olarak.Hayallerim suya düştü yapamadım onu.Bu arada konu hakkında 2017 yılında yazılmış bir yazı gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.Sonuçta oyunu hesaptan silip tekrar alınca cd key aynı oluyor.Keşke birisi yardım etse.

Dosya Ekleri

• ff.PNG
    ff.PNG
    23,7 KB · Görüntüleme: 231
Onun hakkında bir siteye baktımda oyunu kaldır tekrar satın al olur diyolar ama steamde oyunu hesabından silerken böyle bir uyarı çıkıyor: ''Ayrıca, bu oyunu daha sonra satın alırsanız farklı bir CD anahtarı almayacaksınız. '' Bende perma ban yedimde 1 sene önce ama şimdi tekrar oynamak istiyorum gerekirse 40 liraya social club hesabı alıcam steamden unlink edip onu kullanıcamda social club hesabı steame bağlıymış gömülü olarak.Hayallerim suya düştü yapamadım onu.Bu arada konu hakkında 2017 yılında yazılmış bir yazı gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.Sonuçta oyunu hesaptan silip tekrar alınca cd key aynı oluyor.Keşke birisi yardım etse.

Bence riske atmaya değmeyecek bir durum, rgsc hesabından devam. Ben öyle yapıyorum mesela, 3. hesabım oldu. :D

Beraber oynamak isteyen olursa ekleyebilir : https://socialclub.rockstargames.com/member/tr-talipavci-67

Anladım :D, peki hesabı nerden aldın.Birisi 40 liraya satıyor eft ile teamwiever falan açıcakmış bu akşam.Umarım kazıklanmam :D Kendisi Türk

Bence 2. el hesap işine bulaşmayın. Satan kişi istediği an Rockstar Games'e mail atıp hesabı sizden geri alabiliyor. Steam'de indirim zamanı zaten o fiyatlara kadar düşüyor, az bekleyin. Yeni bir steam hesabı açarsınız.

Bence 2. el hesap işine bulaşmayın. Satan kişi istediği an Rockstar Games'e mail atıp hesabı sizden geri alabiliyor. Steam'de indirim zamanı zaten o fiyatlara kadar düşüyor, az bekleyin. Yeni bir steam hesabı açarsınız.
Bulaştım bile :D, 40 lirayı yolladım adama adam direk hesabı recovery etti şimdi salağa yatıyor. Facebookunda ailesi arkadaşları, telefon numarası ismi okuduğu okul hepsi elimde. Aslında bunları kullanarak belki paramı kurtarabilirim :D

Bulaştım bile :D, 40 lirayı yolladım adama adam direk hesabı recovery etti şimdi salağa yatıyor. Facebookunda ailesi arkadaşları, telefon numarası ismi okuduğu okul hepsi elimde. Aslında bunları kullanarak belki paramı kurtarabilirim :D
1428996083563.jpg

Afiyet olsun...

Geri
Yukarı