Banlı GTA 5 hesabını başka bir hesap ile değiştirme

Rockstar Games'in sitesinden tekrar indirmesine gerek yok. Steam'deki oyun klasörünü Social Club'a çevirmenin yolu var. İnternette araştırırsanız kolaylıkla bulabilirsiniz.

Steam hesabından gta 5 için desteğe yokla oyunu steam hesabından tamamiyle kaldır sonra tekrar satın al oluyor.

Steam hesabından gta 5 için desteğe yokla oyunu steam hesabından tamamiyle kaldır sonra tekrar satın al oluyor.
Onun hakkında bir siteye baktımda oyunu kaldır tekrar satın al olur diyolar ama steamde oyunu hesabından silerken böyle bir uyarı çıkıyor: ''Ayrıca, bu oyunu daha sonra satın alırsanız farklı bir CD anahtarı almayacaksınız. '' Bende perma ban yedimde 1 sene önce ama şimdi tekrar oynamak istiyorum gerekirse 40 liraya social club hesabı alıcam steamden unlink edip onu kullanıcamda social club hesabı steame bağlıymış gömülü olarak.Hayallerim suya düştü yapamadım onu.Bu arada konu hakkında 2017 yılında yazılmış bir yazı gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.Sonuçta oyunu hesaptan silip tekrar alınca cd key aynı oluyor.Keşke birisi yardım etse.

Dosya Ekleri

• ff.PNG
    23,7 KB · Görüntüleme: 232

Bence riske atmaya değmeyecek bir durum, rgsc hesabından devam. Ben öyle yapıyorum mesela, 3. hesabım oldu.

Beraber oynamak isteyen olursa ekleyebilir : https://socialclub.rockstargames.com/member/tr-talipavci-67

Anladım , peki hesabı nerden aldın.Birisi 40 liraya satıyor eft ile teamwiever falan açıcakmış bu akşam.Umarım kazıklanmam Kendisi Türk

Bence 2. el hesap işine bulaşmayın. Satan kişi istediği an Rockstar Games'e mail atıp hesabı sizden geri alabiliyor. Steam'de indirim zamanı zaten o fiyatlara kadar düşüyor, az bekleyin. Yeni bir steam hesabı açarsınız.

Bulaştım bile , 40 lirayı yolladım adama adam direk hesabı recovery etti şimdi salağa yatıyor. Facebookunda ailesi arkadaşları, telefon numarası ismi okuduğu okul hepsi elimde. Aslında bunları kullanarak belki paramı kurtarabilirim

Afiyet olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…