Bannelord'da ne zaman krallığımı kurmalıyım?

emresukes

Decapat
Öncelikle yaklaşık 2 haftadır ara ara Bannerlord oynuyorum. Batı İmparatorluğunda lord oldum. 2 şehirim var ve 1400 namım var. Klan seviyem 4 fakat ne zaman krallığımı kuracağımı bilmiyorum. Beklemeliyim yoksa krallığımı anında kurmalı mıyım? Öneriniz nedir?

Not: Çoğu lordla ilişkim iyi.

Bence kurmak için acele etme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum ve klan seviyem 5 oldu. Krallık kurayım dedim ve en az 4 krallık anında savaş açtı bana. Üstüne bir de krallığa adam toplamak çok zor yani paralı asker alıyorsun onlar da en fazla 100 kişiler.

Hocam genelde oyunu bizim gibi hard oynamayan insanlar krallık kuramazlar mesela benim 300 saatim var oyunun çoğu ayrıntısınıdabilirim ama krallık kurunca 1 ay bile dayanamam lordlarla ilişkiniz ne olursa olsun hepsi size düşman oluyor ve sizin 700 gücünüz varsa onların 8000 var ve direk paket oluyorsunuz. Çoğu yayıncı bile krallık kurmadan oynuyor oyunu. Ama ben zoru severim PC'yi yumruklarım derseniz size göre bir iş. 8 şehir arasında karambol yaparlar kısacası.

Hocam genelde oyunu bizim gibi hard oynamayan insanlar krallık kuramazlar mesela benim 300 saatim var oyunun çoğu ayrıntısınıdabilirim ama krallık kurunca 1 ay bile dayanamam lordlarla ilişkiniz ne olursa olsun hepsi size düşman oluyor ve sizin 700 gücünüz varsa onların 8000 var ve direk paket oluyorsunuz. Çoğu yayıncı bile krallık kurmadan oynuyor oyunu. Ama ben zoru severim PC'yi yumruklarım derseniz size göre bir iş. 8 şehir arasında karambol yaparlar kısacası.
Hocam botların uşaklığını yapmak da bir zaman sonra yoruyor insanı. 😅

Ya ben kendi krallığımı kurarsam çok daha fazla zevk alırım. Fakat gerçekten zor oluyorsa oyunun çöp olmasını istemem kararsız kaldım açıkçası.

Geri
Yukarı