Bannerlord açılmıyor

Agabak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün bilgisayarımı Windows 11'e yükseltim bugünde Bannerlord girmek istedim lakin açılmadı ve ssdeki hatayı verdi Windows 10'dayken böyle hata almıyordum. Bir çözümü var mı? Tüm modlarımı sildim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-18 193251.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-18 193251.png
    89,3 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşlar dün bilgisayarımı Windows 11'e yükseltim bugünde Bannerlord girmek istedim lakin açılmadı ve ssdeki hatayı verdi Windows 10'dayken böyle hata almıyordum. Bir çözümü var mı? Tüm modlarımı sildim.

Anti-Virüs programlarını ve Windows Defender'i tamamen devre dışı bırakıp öyle dene. Bir de dosyaları doğrulamayı unutma.

Belgelerden Bannerlord klasörünü silin.

1 saatlik banım vardı cevap yazamadım kusara bakmayın. Dediğinizi yaptım lakin bir işe yaramadı aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Anti-Virüs programlarını ve Windows Defender'i tamamen devre dışı bırakıp öyle dene. Bir de dosyaları doğrulamayı unutma.

Windows 11'le Reason Cybersecurity diye anti virüs programı eklendi bu uygulamayı hiçbir yerde bulamadım ne devre dışı kalıyor ne de başka bir şey oluyor muhtemelen sorun ondan kaynaklı.

Bir de oyunun kurulu olduğu konuma gidin. Mount & Blade II Bannerlord klasörüne girdikten sonra buradan Win64_Shipping_Client alt klasörünü açın ve Bannerlord.exe'ye sağ tıklayın. Sağ tıkladıktan sonra özelliklere girin. Bu kısımda alt tarafta "Salt okunur" işaretlenmişse tiki kaldırıp kaydettikten sonra tekrar deneyin.

Steam'de bu şekilde çözenler var.

Bir de oyunun kurulu olduğu konuma gidin. Mount & Blade II Bannerlord klasörüne girdikten sonra buradan WIN64_SHIpping_client alt klasörünü açın ve Bannerlord.exe'ye sağ tıklayın. Sağ tıkladıktan sonra özelliklere girin. Bu kısımda alt tarafta "salt okunur" işaretlenmişse tiki kaldırıp kaydettikten sonra tekrar deneyin.

Steam'de bu şekilde çözenler var.

Yanıtınız için sağ olun dediğinizi yaptım ama zaten salt okunur kapalıymış ama yine de sağ olun.

Reason Cybersecurity

Bunun Windows 11 ile eklendiğine emin misiniz peki? Araştırdığım zaman üçüncü parti uygulamalarla sisteme yüklendiğini görüyorum. Mesela VPN yazılımıyla yüklendiğini söyleyenler var.

Denetim Masası'na girince uygulamalar kısmında RAV Endpoint Protection diye bir uygulama mevcut mu?

Son düzenleme:
Mevcut hocam rav ile gelen bir antivirüsmüş.

Bunun Windows 11 ile eklendiğine emin misiniz peki? Araştırdığım zaman üçüncü parti uygulamalarla sisteme yüklendiğini görüyorum. Mesela VPN yazılımıyla yüklendiğini söyleyenler var.

Denetim Masası'na girince uygulamalar kısmında rav endpoint protection diye bir uygulama mevcut mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı