Bannerlord alınır mı?

İhsan tercan

Femtopat
Daha fazla  
Ben Bannerlord'u çok seviyorum ama fiyatı gözüme çok geliyor ve şu an elime 500 lira kadar para geçti. Alsam mı diye düşünüyorum. En yakın indirim 1. 5 ay sonra sonbahar indirimi ve çok uzak bir tarih. Sizce alayım mı indirimde, Max ne kadar düşer ve 1.5 ay beklenir mi?

Kanka onun yerine Elden Ring al bence Xbox Game Pass'te vardı Bannerlord illa oynayıp bitirmek istiyorsan oradan yapabilirsin.

ama işte game pass mantıklı gelmiyo ben aylarca oynarım bide game passim vardı ve ordaki oyunlarn çoğunu oynamam ben fiyat açısından sordum aslında

Daha önce Warband oynayıp birkaç kale veya şehir aldıktan sonra sıkıldıysanız yüksek ihtimalle Bannerlord'da da birkaç kale ve şehir aldıktan sonra sıkılacaksınız. Parasına değeceğini düşünmüyorum şu anki haliyle. Yeni bir başlangıç yapıp ilk 15. saatten sonra tekrara sardığı için geri kalan sürede ne kadar oynayabileceğiniz size kalıyor. Tavsiyem Game Pass ile alıp bir tadını çıkarmak severseniz alırsınız. Bu arada modsuz haliyle bence oynanmayacak bir halde oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı