Bannerlord alınır mı?

Anrwqq

Centipat
Daha fazla  
Warband çok oynadım (390 saat) artık Warband'dan sıkıldığımı düşünüyorum ve Warband'ın modlarından da hiç zevk almıyorum. Ama Bannerlord'da Warband'daki kale kuşatma saçmalıkları ya da savaşlarda askerlerin saçmalaması gibi sorunlar yok diye duydum ve videolarını izlediğimde güzel gibi geldi. Sizce warbanda çok benziyor mu, alınır mı?

15 20 bin saat Warband oynamışımdır, yaklaşık 14 senedir M&B oyuncusuyum. Bannerlord'u da 1000 saate yakın deneyimledim ve gayet eğlenerek oynadım. Eskisi gibi bilgisayar oynamaya fırsat bulamadığım için ancak bu kadar oynayabildim. İndirimsiz alınsa dahi kesinlikle almaya değeceğine inanıyorum.

Warband'dan farkı yok Warband'ı sevdiyseniz Bannerlord'uda seversiniz. Bu yorum için iyi bir linç yiyebilirim ama Bannerlord kadar balon bir oyun yok bence.

Warband çok oynadım (390 saat) artık Warband'dan sıkıldığımı düşünüyorum ve Warband'ın modlarından da hiç zevk almıyorum. Ama Bannerlord'da Warband'daki kale kuşatma saçmalıkları ya da savaşlarda askerlerin saçmalaması gibi sorunlar yok diye duydum ve videolarını izlediğimde güzel gibi geldi. Sizce warbanda çok benziyor mu, alınır mı?
50 100 saat keyifle oynatır sonrası sürekli kale kuşatma simulasyonuna dönüyor sıkılmam diyorsan alabilirsin. Bence game pass'den dene seversen alırsın.

15 20 bin saat Warband oynamışımdır, yaklaşık 14 senedir M&B oyuncusuyum. Bannerlord'u da 1000 saate yakın deneyimledim ve gayet eğlenerek oynadım. Eskisi gibi bilgisayar oynamaya fırsat bulamadığım için ancak bu kadar oynayabildim. İndirimsiz alınsa dahi kesinlikle almaya değeceğine inanıyorum.

Warband'daki saçmalıklar (askerlerin geri gitmesi askerlerin vurmaması arbeletçilerin buga girmesi ve kale kuşatmasındaki izdiham) hala aynı mı?

Warband'daki saçmalıklar (askerlerin geri gitmesi askerlerin vurmaması arbeletçilerin buga girmesi ve kale kuşatmasındaki izdiham) hala aynı mı?
Hayır hocam bahsettiğin sorunların hiçbiri yok. Emin olamıyorsan da oyunun videolarını veya yayınlarını izlemeni öneririm.

Hocalarım cahilliğim için kusura bakmayın ama daha önce Warband'ya da Bannerlord oynamadım oyunun konusu ne tam olarak anlamadım. Konusu nedir anlatır mısınız?
Witcher 3, kingdom deliverence gibi Orta Çağ oyunlarını inanılmaz seviyorum kısacası Orta Çağ temesını çok seviyorum Bannerlord'da Orta Çağ konusunda iyi mi hocam yoksa sadece savaş simülasyonu gibi bir oyun mu? Mesela ben dediğim iki oyunda bir hana gidip o atmosferi yaşamak bile çok güzel hissettriyor Bannerlord'da bu var mı?

Geri
Yukarı