Bannerlord asker limiti nasıl arttırılır?

Ach_Master

Centipat
Daha fazla  
Bannerlord'da klan seviyem Full 6. seviyede, hatta komut ile daha fazla nam vermeye çalıştım. 7. seviye falan olmuyor ancak benim maksimum asker sayım 198 artmıyor, bunun için ne yapmalıyım? Kale kuşatmasında karşı taraf 250-300 kişi falan oluyor, ben de bu yüzden kendi ordumu daha fazla yapmaya çalışıyorum ancak askerle kaçıyor.

Ekran görüntüsü 2023-08-09 191832.png
Ekran görüntüsü 2023-08-09 191811.png

Kendi ordunu arttırmak zorunda değilsin hatta bunu yapman gereksiz oluyor çünkü ne kadar fazla askerin olursa o kadar yavaşlarsın. Onun yerine aile bireylerine ve yoldaşlarına kendilerine ait ordu yaratmalarını isteyebilirsin, onlara istediğin askerleri eğitip verebilirsin savaş zamanında da ücretsiz yanına gelmelerini istersin.

Diğer arkadaşların söylediği şekilde ordu kapasiteni arttırabilirsin fakat bu epey zaman alıyor ve seni tatmin edeceğini sanmıyorum. Gerçekçilik açısından da ben bunu saçma bulduğum için modla artırmıştım.Nexusmod üzerinde Bannerlord Cheats adında bir mod var bunun kurulumunu yapıp 1000-2000 ve daha fazla birlik limiti sağlayabilirsin ekstradan çok güzel özelliklerde var.
Mod

Geri
Yukarı